Er waren op 09-08-2015 25 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Jeugdfilm over de 11-jarige Polleke die opgroeit in de grote stad bij haar excentrieke moeder (Halina Reijn) en ondertussen een beetje voor haar dichter-junkie vader (Daan Schuurmans) moet zorgen.
Grant and Strictland gebruikt een gestolen hond om een levensverlengend middel te ontdekken. Als de hond uit het laboratorium ontsnapt wordt hij buiten door Carly gevonden en meegenomen.
Na de beschuldiging van diefstal vliegen de tweelingzusters Hanni en Nanni van school af en worden door hun ouders in het internaat 'Lindenhof' geplaatst.
De jonge cavalerist Matthew Hazard wordt in de vorige eeuw overgeplaatst naar een afgelegen fort in Arizona. Daar krijgt hij het knap moeilijk met twee amoureuze jongedames en een opstandige indianenstam.
De natuurlijke energiebronnen van planeet Aarde raken stilaan uitgeput. Professor John Robinson is met zijn vrouw Maureen en drie kinderen uitverkoren om zich als eerste familie te gaan vestigen op Alpha Prime, de enige andere bewoonbare planeet in het melkwegstelsel.
D'Leh, een 21-jaar oude jongeman, leeft in een primitieve stam 10.000 jaren voor Christus. Zij overleven door het jagen op mammoeten die eens per jaar door hun gebied reizen.
Vrijgezel Jimmie Shannon staat op het punt om honderd miljoen dollar te erven van zijn overleden grootvader. De voorwaarde is dat hij over 24 uur, op zijn dertigste verjaardag om vijf over zes getrouwd moet zijn.
Chris Pratt (Joseph Gordon-Levitt) is een voormalig atleet, die een hersenaandoening heeft opgelopen. Hij probeert de draad weer op te pakken en een normaal leven te leiden met zijn nieuwe baan als schoonmaker bij de plaatselijke bank.
Adrienne is kunstrestaurateur die een man ontmoet waarmee ze trouwt en een dochter krijgt. Haar echtgenoot Jack is conservator van de afdeling antiquiteiten in een groot museum.