Er waren op 14-04-2012 19 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Rafi (Uma Thurman) is een pas gescheiden 37-jarige vrouw die in het chique Manhattan woont. Ze wordt op slag verliefd op Dave, een jonge schilder die net is afgestudeerd.
Prinses Doornroosje slaapt al honderd jaar als gevolg van een spreuk van een boze fee. Een eeuw lang proberen dappere prinsen het door een doornhaag overwoekerde kasteel waarin zij slaapt, binnen te dringen.
Bastian wordt altijd op school gepest. Op een dag vlucht hij naar een boekenwinkel. Als de oude eigenaar een telefoontje krijgt neemt hij een boek mee over een jongen die het fantasierijk Fantasia kan redden van boze krachten.
Nieuwsgierige George ontmoet de door heimwee gekwelde olifant Kayla, medewerker van een magiër, en besluit haar te helpen haar familie in Californië te bezoeken.
'Blind Date' vertelt het verhaal van Walter. Hij is een workaholic zonder privéleven. Hij heeft echter een date nodig voor een zakendiner met een belangrijke Japanse cliënt.
Bob Tree is een klunzige slungel die overal ongelukken veroorzaakt en geen succes heeft in zijn baantjes. Ondanks zijn goede bedoelingen heeft Bob een ongelukkig lot.
Het is het jaar 2815 en de mensheid heeft de planeet Aarde vanwege oververvuiling moeten verlaten. Zevenhonderd eenzame jaren doet de robot WALL-E waarvoor hij gemaakt was:
Wanneer een schijfje met totaal irrelevante CIA-geheimen in handen valt van twee vastberaden, maar niet bijster snuggere werknemers van een sportzaal, probeert het duo munt te slaan uit hun vondst.
Jess verhuist met haar familie van Chicago naar het platteland van Dakota. Het gezin heeft veel meegemaakt en is hard toe aan een nieuwe start ver van de grote stad.
Als Mr. Smith (Clive Owen), een kwaadaardige en ongevoelige man temidden van een schietpartij een baby ter wereld brengt, ontdekt hij al snel dat de pasgeborene het doelwit is van een geheime macht.
Sean Porter is de leider van een jeugd-detentieinstelling. Hij heeft de nodige problemen met alle jeugdige delinquenten die onder zijn toezicht vallen en is van mening dat ze meer zelfrespect en sociale verantwoordelijkheid moeten voelen.
1942. Johann, een Duitse deserteur, is naar Brazilië gevlucht en werkt als aspirineverkoper. Hij rijdt met een vrachtwagen van dorp tot dorp om zijn producten aan de lokale bevolking te verkopen.
Politieman Bob Gold is belast met het opsporen van een moordenaar die onvindbaar is voor de FBI. Voordat hij hiermee kan starten, wordt hij op het onderzoek naar de moord op een oudere vrouw in een zwarte wijk gezet.