Er waren op 14-07-2019 21 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Allyson en haar vriendinnen verlangen naar een diner en een goed gesprek. Daarom besluiten ze tot een rustig avondje uit, maar om echt te kunnen genieten, moeten ze hun echtgenotes voor een aantal uren thuis achterlaten met de kinderen...
Film over pinguïn Maurice die opgevoed is door een moedige tijgerin. Maurice voelt zich daardoor eigenlijk meer een tijger dan een pinguïn en bedekt zichzelf met tijgerstrepen.
Dave en zijn zoontje Finny (8) zijn Nestertjes, een vreemd dierenras dat nergens goed voor schijnt te zijn. Als Dave van Finny hoort dat de aarde binnenkort onder water komt te staan en alle dieren samen moeten komen voor een grote reddingsoperatie, moet hij daar flink om lachen.
Sally Adams is een sociaal dier en tracht iedereen van enige waarde of rang in Washington D.C te kennen. Ze maakt daarvoor gebruik van de verzonnen titel van ambassadrice van Lichtenburg, een onbestaande staat.
'Cocaine Godmother' vertelt het verhaal van Griselda Blanco, die op haar zeventiende zich een weg baande met haar eerste echtgenoot Carlos van Colombia naar de Verenigde Staten met een vervalst paspoort.
Indiana Jones heeft maar één levensdoel: de wereld afreizen op zoek naar archeologische rijkdommen. In 1936 krijgt hij de opdracht de Ark te vinden, een vergulde kist waarin naar men zegt de restanten van de stenen tafels met de tien geboden liggen.
Claus von Stauffenberg (Tom Cruise) staat dichtbij Hitler en is een dienaar in diens Derde rijk. Maar Stauffenberg walgt van de misdaden van de nazi-regering.
Als haar zus in Colombia door gangsters wordt ontvoerd die op zoek zijn naar een juweel van onschatbare waarde, komt een schrijfster al snel terecht in een groots avontuur.
De werkende mens wordt beschouwd gedurende een werkdag. De film creërt een absurdistisch portret dat je doet afvragen wat het betekent om mens te zijn in een door werk gedreven samenleving.
Vera wordt wakker in een bootje, aangespoeld in een onbekende wereld. Zodra ze de boot uitstapt, weerklinkt het geluid van een schreeuwend kind, wat een gruwelijk monster in haar doet ontwaken.
Tom is 3 jaar, hij praat niet, schreeuwt veel, slaapt moeilijk ... Zijn ouders voelen zich steeds meer alleen en hebben alle oplossingen inmiddels geprobeerd, zonder resultaat.
In 1994 wordt een tweeling dood aangetroffen in een zomerhuisje. Ze zijn op gruwelijke wijze vermoord. Alles wijst in de richting van een groepje upper class studenten uit een nabij gelegen internaat, maar de zaak wordt abrupt afgesloten wanneer een van de dorpsbewoners schuldig pleit.