Er waren op 24-08-2012 14 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Wanneer Jeff en zijn vrouw Amy verhuizen van Boston naar San Diego, stranden zij met autopech in de woestijn. Amy krijgt een rit van een trucker om bij een restaurant te kunnen bellen, maar als ze na een lange tijd nog niet terug is raakt Jeff ongerust.
Twee ervaren New Yorkse rechercheurs (Al Pacino en Robert De Niro) proberen de link te leggen tussen een recent gepleegde moord en een zaak die ze jaren geleden hebben opgelost.
Wanneer een agent uit Kopenhagen in het afgelegen stadje Skarrild belandt, raakt hij bij vreemde lokale gebeurtenissen betrokken en heeft hij allesbehalve rust.
De invloedrijke redactrice Margaret dreigt uitgezet te worden naar haar vaderland Canada. Om dit te voorkomen dwingt ze haar nietsvermoedende en komische assistent Andrew om zich met haar te verloven, terwijl ze hem al jarenlang het leven zuur maakt.
Na de uit de hand gelopen rel met fatale afloop tussen de Hooligans van West Ham United en Millwall komen een groot deel van beide supporterskernen in de gevangenis terecht.
Dr. David Callaway probeert zijn leven weer op te pakken, nadat zijn vrouw zelfmoord pleegt. Zijn dochter heeft het erg moeilijk met de dood van haar moeder, maar vindt een troostende vriend.
World Trade Center vertelt het verhaal van John McLoughlin (Nicolas Cage) en William J. Jimeno (Michael Peña), twee politiemannen die bij een reddingsoperatie na de terroristische aanslagen van 11 september zelf vast kwamen te zitten onder het puin van het World Trade Center.
De idealistische uitvinder Allie Fox (Harrison Ford) keert het moderne Amerika de rug toe en neemt zijn gezin mee naar een afgelegen deel van Midden-Amerika, waar hij een plan uitvoert om ijs te produceren voor de bewoners van de jungle.
Marion, een Franse fotografe, en Jack, een Amerikaanse interieurdesigner, wonen in New York en proberen hun relatie op te frissen door naar Europa op vakantie te gaan.