Bluesboy

Profiel van Bluesboy


Statistieken


Laatste 12 maandenLaatste jarenAlle jaren

Meer statistieken

Recent toegevoegd aan watchlist

Bekijk hele watchlist

Recent toegevoegd aan gezien-lijst

Bekijk hele gezien-lijst

Recent beoordeelde films en series

Bekijk alle beoordelingen

Recente reacties

612 dagen geleden

Ik vond de film niet heel bijzonder. Zeker wel kundig in elkaar gezet, maar ik ben sowieso al niet zo fan van Michael Keaton z'n onderkoelde stijl van acteren, weinig expressie, weinig emotie. Ook dat deze frêle oude man een meedogenloze professionele moordenaar was, die met enkele oude wijven tikken een paar zwaar gebouwde criminelen uitschakelde, kwam als geheel bij mij niet geloofwaardig over. Ook Pacino heb ik wel eens beter gezien.
Degene die ik wel een verademing vond was de Aziatische vrouwelijke rechercheur die zo lekker direct reageerde/acteerde, net zoals haar crew.

62 maanden geleden

Biografische veel te lang durende sportdrama met een ingetogen rol van Kurt Russell, de film is zeker niet slecht, maar weet niet blijvend te boeien en bouwt weinig spanning op. Een zesje.

63 maanden geleden

Ja best aardige wel natuurlijk gedateerde zwart-wit western uit 1e helft jaren-50 met niemand minder dan Charles Bronson in de hoofdrol, de acteur die later uitgroeide van grote bijrolspeler tot superster.
'Showdown at Boot Hill' is redelijk onderhoudend maar beslist geen hoogvlieger.

73 maanden geleden

Een makkelijk weg te kijken documentaire, komt vooral doordat naast originele beelden er ook door acteurs gebeurtenissen geloofwaardig en redelijk kundig worden nagespeeld. Wel is de titel wat misleidend, het had eigenlijk 'America in the Great War' moeten heten omdat het feitelijk over een vrij korte periode gaat, n.l. het laatste jaar van de oorlog en het vrijwel geheel gaat over de Amerikaanse inbreng in deze. Desondanks een boeiend geheel.

84 maanden geleden

Indrukwekkende en realistisch aandoende film, waarbij de in mooie ontwikkeling zijnde vader-dochter relatie centraal staat plus de constante aanwezige dreiging, vanwege het feit de de vader een immer op de vlucht zijnde misdadige clanleider is. Hoewel je, net als de dochter, pas gaandeweg de film begrijpt hoe één en ander in elkaar steekt, wat bijdraagt aan het boeiende en intrigerende van de prent, is toch al redelijk snel duidelijk wat de uiteindelijk uitkomst zal zijn. Een hele dikke 7,5 voor mij.

Bekijk alle reacties