De nieuwste bioscoopcijfers zijn weer binnen dus is het tijd voor de wekelijkse bioscoop top 10. De populairste film is deze week DC-film Black Adam (2022) met Dwayne Johnson.
De actiefilm wordt op de hielen gezeten door het romantische Ticket to Paradise (2022). Ook horrorfilm Smile (2022) en de Nederlandse komedie Soof 3 (2021) zijn nog steeds razend populair, net als Viola Davis in The Woman King (2022). De top 10 wordt afgesloten door Jamie Lee Curtis in Halloween Ends (2022).
Dit is de volledige bioscoop top 10:
6.2 Bioscooptijden • Bijna 5000 jaar nadat hij de almachtige krachten van de Egyptische goden kreeg - en net zo snel gevangen werd genomen - is Black Adam (Dwayne Johnson) bevrijd uit zijn aardse tombe, klaar om zijn unieke vorm van gerechtigheid los te laten op de moderne wereld.
6.1 Bioscooptijden • Een gescheiden stel slaat de handen ineen en reist naar Bali om hun dochter ervan te weerhouden dezelfde fout te maken die zij 25 jaar geleden ogenschijnlijk maakten.
6.5 Bioscooptijden • Nadat ze getuige is geweest van een bizar en traumatisch incident met een patiënt krijgt dr. Rose Cotter (Sosie Bacon) te maken met onheilspellende gebeurtenissen die ze niet kan verklaren.
6.5 Bioscooptijden • Eindelijk heeft Soof haar leven lekker op de rit. Ze is gelukkig, de Kooksoof loopt prima en de kinderen zijn groot en klaar om uit te vliegen.
6.9 Bioscooptijden • 'The Woman King' vertelt het verhaal van de Agojie, een volledig vrouwelijke krijgerseenheid die het Afrikaanse koninkrijk Dahomey beschermden in de 19de eeuw en die bekend stonden om hun vechtkunst en heldhaftigheid.
5.1 Bioscooptijden • Het is een jaar geleden dat Mic-Mic en Oscar terugkwamen van hun avontuur. En nu, na een duivels plan van Vulture om de overhandiging van de kleine Grizzly aan zijn tegenstander in de Amerikaanse presidentsverkiezingen te saboteren, gaan Mic-Mic, Oscar, Panda-tiener en Stork op een ander groot avontuur.
7.2 Bioscooptijden • Nancy Stokes (Emma Thompson) weet niet wat goede seks is. Hoe het ook zij, Nancy, een gepensioneerde onderwijzeres, is er vrij zeker van dat ze het nog nooit heeft gehad, maar ze is vastbesloten om daar eindelijk iets aan te doen.
4.1 Bioscooptijden • In 'De Grote Sinterklaasfilm: Gespuis in de speelgoedkluis' krijgt Hugo Hogepief (Chris Tates) de belangrijke taak om op de sleutelring, die toegang geeft tot de speelgoedkluis, te bewaren voor Sinterklaas (Robert ten Brink).
6.5 Bioscooptijden • Lang voordat hij een superschurk wordt, is Gru een 12-jarig jongetje in een buitenwijk in 1970 die vanuit zijn kelder plannen smeedt om de wereld te veroveren.
5.0 Bioscooptijden • Vier jaar na de gebeurtenissen in Halloween Kills, die vorig jaar uitkwam, woont Laurie bij haar kleindochter Allyson (Andi Matichak) en van Michael Myers is niks meer vernomen.
Wil je een uitgebreider overzicht zien? Check dan de bioscoop top 20! Of bekijk hier welke films deze week in première gaan.
Beeld: Still 'Black Adam' via TMDb