Netflix start spoedig productie vierde 'Fear Street'-film bevestigt R.L. Stine

Netflix start spoedig productie vierde 'Fear Street'-film bevestigt R.L. Stine

Netflix staat op het punt zijn succesvolle horrortrilogie Fear Street, bestaande uit Fear Street Part One: 1994 (2021), Fear Street Part Two: 1978 (2021) en Fear Street Part Three: 1666 (2021), uit te breiden met een vierde film. De productie van de vierde film die gebaseerd zal zijn op het boek Fear Street: The Prom Queen, geschreven door R.L. Stine, gaat binnenkort van start.

Opnieuw ellende in Shadyside

Schrijver Stine maakte het nieuws gisteren bekend via X. De voorgaande films volgden een groep tieners die in Shadyside in de staat Ohio woont en telkens weer de stuipen op het lijf wordt gejaagd door angstaanjagende gebeurtenissen in hun stad. Voor de nieuwe film zal er een geheel nieuwe cast worden ingezet. Eerder werd aangekondigd dat Chloe Okuno de nieuwe film zou regisseren. In de recente berichtgevingen wordt echter geen regisseur genoemd. De tijd zal leren of Okuno nog steeds aan het project verbonden is.

Vijf kandidaten, vijf moorden

Het zou een fantastische avond moeten zijn voor de tieners van Shadyshide High, de avond dat de Prom Queen gekozen wordt, maar de avond wordt bruut verstoord door moord. Lizzie McVay realiseert zich dat de vijf kandidaten voor Prom Queen één voor één vermoord zullen worden en dat zij zomaar de volgende kan zijn. De moordenaar moet nog voordat de avond voorbij is, gestopt worden.

Beeld: Still 'Fear Street Part 3: 1666' via Netflix
Tekst: Bron

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Films Video on demand Netflix

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws