Producent Greg Daniels roept schrijvers bijeen voor nieuwe ideeën rondom 'The Office'

Producent Greg Daniels roept schrijvers bijeen voor nieuwe ideeën rondom 'The Office'

Al jaren kijken fans van The Office (2005–2013) uit naar nieuwe afleveringen van de serie of misschien wel uitbreiding van het The Office-universum. Gisteren kondigde Greg Daniels, de man achter de serie, aan de eerste stappen te hebben gezet om nieuwe ideeën voor de serie te ontwikkelen. Hij heeft hiervoor zijn vertrouwde schrijvers ingezet.

Een nieuwe documentaireploeg

Dinsdag is de grote dag, dan zullen de schrijvers bijeen komen om ideeën te verkennen voor een vervolgserie op The Office. Vooralsnog lijkt het meest waarschijnlijk dat het geen reboot zal betreffen, maar een nieuwe serie, in een nieuw kantoor, met nieuwe personages. Daniels zou zelf hebben gedacht aan een documentaireploeg die een documentaire maakt over een ander onderwerp.

NBC kan niet wachten

Bij NBC, de zender waarop de serie oorspronkelijk werd uitgezonden in de Verenigde Staten, hebben ze meermaals verklaard geïnteresseerd te zijn in nieuwe ideeën van Daniels gebaseerd op The Office. In het verleden heeft Daniels herhaaldelijk gezegd niet geïnteresseerd te zijn in het rebooten van de serie. Wel wil hij de serie voortzetten op een andere manier.

The Office (2005‑2013)
9.0
Kijk op Netflix • De mockumentary 'The Office' gaat over het dagelijks leven van het kantoorpersoneel van de fictieve Dunder-Mifflin Paper Company in Scranton, Pennsylvania.
Beeld: Still 'The Office' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

SeriesThe Office (2005–2013)

Meer series

Meer series

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws