Gameverfilming van 'The Sims' van productiebedrijf Margot Robbie krijgt grote update

Gameverfilming van 'The Sims' van productiebedrijf Margot Robbie krijgt grote update

Het is al lange tijd bekend dat gamefavoriet The Sims een filmbewerking krijgt. Het productiebedrijf van Margot Robbie is, net als bij Barbie, nauw betrokken bij de film. De ontwikkeling van The Sims krijgt een grote update van The Hollywood Reporter.

Filmbewerking

Na het grote succes van Barbie (2023), waagt productiebedrijf LuckyChap een nieuwe poging met een verfilming van de populaire videogame The Sims. Het productiehuis werkt samen met Amazon MGM Studios, Electronic Arts' The Sims team en Vertigo Entertainment om het project te realiseren.

Van Loki-regisseur

The Hollywood Reporter bevestigt nu dat het project officieel in de maak is. The Sims wordt geregisseerd door Kate Herron. Ze regisseerde eerder het eerste seizoen van Disney+-serie Loki (2021–2023) en maakte ook een aflevering voor het tweede seioen van The Last of Us (2023– ). Ze zal samen met Briony Redman ook het script schrijven. Details over het verhaal blijven onduidelijk.

Samenwerking

Het is de derde keer dat LuckyChap samenwerkt met Amazon MGM Studios. Robbie was met haar productiemaatschappij ook betrokken bij de films Saltburn (2023) en My Old Ass (2024). Het is nog niet bekend wanneer de opnames van The Sims starten.

The Sims
Filmbewerking van de bekende videogame, waarvan sinds de eeuwwisseling tientallen miljoenen exemplaren verkocht zijn.
Beeld: Via Depositphotos
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films BioscoopThe Sims

Meer bioscoop

Meer bioscoop

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws