Scott Foley maakt romantische reis naar Italië in de trailer van nieuwe Netflix-film 'La Dolce Villa'

Wie heerlijk kan wegdromen bij zoetsappige romantische komedies heeft binnenkort een nieuwe film om af te vinken. Netflix komt namelijk met La Dolce Villa (2025), een gloednieuwe romcom die zich afspeelt in het prachtige Italië en waarvan de trailer nu te zien is.
Dochter in Italië
Een succesvolle zakenman reist naar Italië om zijn dagdromende dochter ervan te weerhouden een bouwvallige villa te restaureren. Eenmaal in Italië, het legendarische land van de schoonheid, magie en romantiek, lopen de zaken echter anders dan gepland.
Van Mean Girls-regisseur
De regie van de nieuwe romcom ligt in handen van Mean Girls-regisseur Mark Waters, die ook Ghosts of Girlfriends Past (2009) en de Netflix-film Mother of the Bride (2024) maakte. Scandal-acteur Scott Foley speelt de hoofdrol in de nieuwe romantische film. Zijn dochter wordt gespeeld door Maia Reficco (Do Revenge (2022)) en ook The American-actrice Violante Placido en Tommaso Basili (Ferrari (2023)) zijn in de film te zien.
La Dolce Villa is vanaf 13 februari te zien op Netflix.

Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!