Hooggewaardeerde en geliefde serie krijgt bij nader inzien toch geen tweede seizoen:'Ik ben er zo kapot van'

Hooggewaardeerde en geliefde serie krijgt bij nader inzien toch geen tweede seizoen:'Ik ben er zo kapot van'

Étoile (2025) wist bij zijn debuut direct de harten van Prime Video-abonnees te veroveren. De serie werd goed ontvangen en scoorde sterk bij zowel publiek als critici. Het was dan ook geen verrassing dat de streamingdienst meteen twee seizoenen bestelde. Prime Video heeft nu echter onverwachts besloten het tweede seizoen niet door te zetten.

Alsnog richting Emmy

Étoile is afkomstig van Amy Sherman-Palladino, de bedenker van onder meer Gilmore Girls (2000–2007) en de bekroonde serie The Marvelous Mrs. Maisel (2017–2023). Ondanks het feit dat de balletdramaserie wordt gezien als een serieuze kanshebber voor een Emmy, heeft Prime Video besloten geen tweede seizoen te maken. Deze beslissing zou voornamelijk te maken hebben met de verhouding tussen kijkcijfers en kosten. Mogelijk trok de setting, de balletwereld, geen breed publiek.

Kostbaar

Hoewel Étoile goed gewaardeerd wordt, zowel op IMDb als op Rotten Tomatoes, wist de serie niet door te dringen tot de wekelijkse top 10. Het was een dure productie, mede door opnamelocaties midden in New York en Parijs. Daarnaast maakte de serie gebruik van een samengesteld balletgezelschap met topdansers van over de hele wereld. Deze dansers werden bovendien begeleid door bekende topchoreografen.

Still 'Étoile' via Prime Video
Still 'Étoile' via Prime Video
Still 'Étoile' via Prime Video
Still 'Étoile' via Prime Video
Étoile (2025)
7.5
Kijk op Prime Video • De dansers en de artistieke staf van twee beroemde balletgezelschappen proberen hun legendarische instituten te redden.
Beeld: Still 'Étoile' via Prime Video
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Amazon Prime VideoÉtoile (2025)

Meer Amazon Prime Video

Meer Amazon Prime Video

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws