Gerard Butler moet overleven in post-apocalyptische wereld in trailer 'Greenland 2'

Vijf jaar nadat een meteoriet een deel van de aarde verwoestte in Greenland (2020), moet Gerard Butlers personage John Garrity in de nieuwe wereld zien te overleven. Hoe dat eruit ziet - inclusief nog meer meteorieten - is nu te zien in de eerste trailer van het vervolg, Greenland: Migration (2025).
Op zoek naar een nieuw thuis
In het vervolg moet de familie Garrity, die net een bijna-uitsterving van de mensheid overleefden als een interstellaire komeet de aarde raakt, de bunker in Groenland verlaten. Ze beginnen aan een gevaarlijke reis door de bevroren woestenij van Europa om een nieuw thuis te vinden.
Ric Roman Waugh
300-ster Gerard Butler en Deadpool-actrice Morena Baccarin keren uiteraard terug in de hoofdrollen. Ook Roman Griffin Davis, Amber Rose Revah en Sophie Thompson zijn van de partij. Greenland: Migration wordt wederom geregisseerd door Ric Roman Waugh.
Begin volgend jaar te zien
Greenland: Migration draait vanaf 8 januari in de bioscoop. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films die binnenkort op het witte doek verschijnen, kun je hier terecht.


