Goed ontvangen misdaadserie met 100% Rotten Tomatoes-score verlengd met tweede seizoen

Prime Video verlengt de misdaadserie Ballard (2025– ) met een tweede seizoen. De cast en de crew van de serie werden gisteren pas op de hoogte gebracht van het heuglijke nieuws. De streamer zelf heeft nog geen commentaar gegeven.
Gevaarlijk complot
Hoewel Prime Video het nieuws nog niet officieel naar buiten heeft gebracht, zijn de cast en crew er helemaal klaar voor. De verlenging komt drie maanden nadat het eerste seizoen op Prime Video verscheen. Ballard werd direct na release goed ontvangen en stond meerdere weken in de top 10 van Nielsens ranking. In Ballard volgen we detective Renée Ballard, gespeeld door Maggie Q, die de cold case-afdeling van de LAPD leidt. Ballard onderzoekt regelmatig complexe misdaden, zoals de moorden van een seriemoordenaar en de moord op een John Doe. Terwijl ze zich bezighoudt met deze zaken, ontdekt ze een gevaarlijk complot binnen de politie. Met de hulp van haar team en partner, detective Harry Bosch, doet ze haar best om de waarheid aan het licht te brengen.
Harry Bosch
Eerder deze week werd bekend dat de rol van Harry Bosch zal worden overgenomen door Jack Meade-Mullarkey die de jongere versie van het personage speelt via flashbacks. Titus Welliver die jarenlang Bosch speelde in Bosch (2015–2021) en de spin-offs, zal voorlopig niet terugkeren in een grote rol.