Prime Video onthult trailer van tweede seizoen 'Dames in de dop'

Prime Video kondigt het tweede seizoen en de nieuwe deelnemers van Dames in de dop (2024– ) aan. De groep bestaat opnieuw uit uitgesproken persoonlijkheden: van een Brabantse gabber op Air Max tot een temperamentvolle diva. Wat hen bindt, is hun vastberadenheid om zichzelf naar een hoger niveau te tillen.
Nieuw decor: 't Gooi
Dit seizoen speelt zich af in het Gooi, waar de deelnemers zich begeven tussen villa's, prestige en de 'Gooische' lifestyle. In deze omgeving volgen de vrouwen intensieve trainingen en workshops om hun houding, presentatie en sociale vaardigheden te verfijnen. Die nieuwe kennis wordt direct op de proef gesteld tijdens uiteenlopende high-societyactiviteiten die hen ver buiten hun comfortzone brengen.
Hun reis voert hen van de golfbaan tot het organiseren van een eigen cocktailparty voor de upper class. Ook staan een galabal, een wijnproeverij, luxe shopping-sessies en lessen in het eten van oesters en kreeft op het programma.
Nieuwe deelnemers en vertrouwde experts
Presentator Robbert Rodenburg ontvangt dit keer een nieuwe lichting vrouwen in een luxe villa in het Gooi. Onder begeleiding van etiquette-experts Annemarie van Leggelo en Vincent Vermeulen krijgen Reshum Verbeeck, Renee van Druten, Charissa van der Kraan, Bo Hopman, Deborah Vanlingen, Kenzy Berkhout Miguel, Sam Mans, Ester van Vugt en Dailey Danique les in etiquette en omgangsvormen. De nadruk ligt op praktijkervaring, wat zorgt voor hilarische en soms ongemakkelijke confrontaties tussen uiteenlopende werelden.
Dames In de Dop: in't Gooi is vanaf 5 december te zien op Prime Video.












































































