'The Lord of the Rings: Rings of Power'-acteur Peter Mullan aangevallen bij voorkomen mishandeling

'The Lord of the Rings: Rings of Power'-acteur Peter Mullan aangevallen bij voorkomen mishandeling

Peter Mullan is een tijd terug aangevallen toen hij probeerde te voorkomen dat een vrouw werd mishandeld. Dat is vandaag (vrijdag, red.) aan het licht gekomen tijdens een rechtszaak in Glasgow.

Tussenbeide

BBC News meldt dat de 66-jarige Schotse acteur in september aanwezig was in de buurt van het O2 Academy-gebouw in Glasgow, toen hij een vrouw huilend aantrof. Mullan wilde de vrouw te hulp komen, maar werd daarbij belaagd door een man die zich eveneens op die plek ophield. De man gaf Mullan een kopstoot, waardoor de acteur een hoofdwond opliep. Tijdens de zitting kwam ook naar voren dat de man naar zowel Mullan als de vrouw met een glazen fles had gezwaaid.

Celstraf

De advocaat die de man terzijde stond stelde vrijdag dat de dader drugs en alcohol had gebruikt en veel spijt van het voorval heeft. Uit de context van de zaak leiden we af dat de man naar alle waarschijnlijkheid geen bekende was van de vrouw die zich in het nauw gedreven voelde. Hij is veroordeeld tot achttien maanden celstraf.

Ervaren acteur

Mullan speelde rollen in onder meer Braveheart (1995) en Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) voor hij recenter de rol van King Durin III vertolkte in de Prime Video-serie The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022– ). Eind deze maand draait op het IFFR in Rotterdam de film The Fall of Sir Douglas Weatherford, waarin Mullan de hoofdrol speelt.

Beeld: Still 'Don vs Lightning' via TMDb
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Celebrities

Meer celebrities

Meer celebrities

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws