Regina Hall en Anna Faris zijn terug in de trailer van 'Scary Movie 6'

Dertien jaar na Scary Movie 5 (2013) wordt de franchise uitgebreid met een gloednieuwe toevoeging. Originele sterren Regina Hall en Anna Faris keren allebei terug in Scary Movie 6 (2026), dat ook Wayans-broers, Marlon, Shawn en Keenen, voor het eerst in achttien jaar weer samenbrengt om een nieuwe film in het satirische horror-universum te maken. Bekijk de komische trailer hieronder.
Populaire horrorfilms
De trailer neemt op satirische wijze een reeks populaire horrorfilms uit de afgelopen jaren op de hak, waaronder recente titels als Sinners (2025), Weapons (2025), The Substance (2024) en de Netflix-serie Wednesday (2022– ). De beelden openen met een knipoog naar de bekende metroscène met Ghostface uit Scream VI (2023), compleet met allerlei verklede figuren, onder wie ook de dansende robotmoordenaar uit M3GAN (2022).
Terugkerende cast
Naast Hall, Faris en de Wayans-broers keren ook andere vertrouwde gezichten terug in de nieuwe film. Zo zijn Lochlyn Monroe, Dave Sheridan, Jon Abrahams, Cheri Oteri en Chris Elliott opnieuw van de partij.
Daarnaast krijgt de satirische reeks versterking van een reeks nieuwkomers. Onder hen Damon Wayans Jr., de neef van de Wayans-broers, en hun zus Kim Wayans. Ook voormalig SNL-castlid Heidi Gardner sluit zich aan, net als Olivia Rose Keegan, Savannah Lee Nassif, Cameron Scott Roberts, Sydney Park, Gregg Wayans, Ruby Snowber en Benny Zielke. Scary Movie 6 wordt geregisseerd door Michael Tiddes, bekend van A Haunted House (2013), Naked (2017) en Sextuplets (2019).
Scary Movie 6 draait vanaf 4 juni in de bioscoop.




6.3












































































