Eerste beelden onthuld van nieuwe Nederlandse komedie 'Skeer' met Najib Amhali

Eerste beelden onthuld van nieuwe Nederlandse komedie 'Skeer' met Najib Amhali

Komediant Najib Amhali brengt later dit jaar een nieuwe komedie naar de bioscoop. Distributeur WW Entertainment heeft nù de allereerste trailer vrijgegeven van Skeer, een feelgoodkomedie waarin Amhali niet alleen de hoofdrol vertolkt, maar ook zelf op de regiestoel heeft plaatsgenomen. De film belooft een humoristisch en herkenbaar verhaal over de valkuilen van geldzorgen.

Van schoonmaker tot overvaller

In Skeer draait alles om Saïd (Amhali), een sympathieke man die twee jaar na het overlijden van zijn echtgenote koste wat het kost de schijn op wilt houden voor zijn dochter. Ondanks dat hij zes dagen per week als schoonmaker in luxe villa's werkt, lopen de schulden hoog op en dreigt zelfs zijn huis ontruimd te worden. Wanneer het water hem aan de lippen staat, neemt hij een wanhopig besluit: het plegen van een overval. Wat begint als een uitweg, verandert al snel in een chaotische keten van gebeurtenissen waarbij de politie hem op de hielen zit.

Plezier op de set

In een persbericht laat Amhali weten met veel plezier terug te kijken op de opnames en de samenwerking met de cast: "Wat ik zo bijzonder vind aan Skeer, is hoeveel leuke mensen eraan hebben meegewerkt. Van vertrouwde gezichten tot verrassende verschijningen, iedereen brengt iets eigens mee. En voor de oplettende kijker zitten er ook nog een paar leuke knipogen in de film. Ik hoop dat mensen daar net zoveel plezier aan beleven als wij tijdens het maken."

Skeer
Skeer is een komedie over de sympathieke Saïd, die sinds het overlijden van zijn vrouw twee jaar geleden de eindjes niet aan elkaar geknoopt krijgt.

Bekende koppen en sterke makers

Naast Amhali barst de cast van bekende gezichten uit de Nederlandse entertainmentwereld. Zo zijn onder anderen Jandino Asporaat, Imanuelle Grives, Jörgen Raymann, Jochem Myjer en Sjaak in de komedie te zien. Ook bekende online persoonlijkheden zoals Mo Bicep, Dave Roelvink en Roxanne Kwant maken hun opwachting. De regie deelt Amhali met Michiel Peereboom (De Mannenmaker), met wie hij tevens het scenario schreef. De productie is in handen van Jamel Aattache (De Tatta's).

Skeer draait vanaf 10 december 2026 in de Nederlandse bioscopen.

Beeld: WW Entertainment

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Films BioscoopSkeer

Meer bioscoop

Meer bioscoop

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws