Ontwikkeling nieuwe 'Star Wars'-film van Taika Waititi gepauzeerd

Waar Taika Waititi eerder dit jaar nog vol enthousiasme vertelde over zijn nieuwste Star Wars-film (die al meer dan vijf jaar in de maak is), lijkt het nu flink tegen te zitten met het project. De filmmaker, bekend van onder meer Jojo Rabbit (2019), bevestigt nu dat de ontwikkeling van de Star Wars-film gepauzeerd is.
Star Wars: Starfighter
We wachten geduldig op de release van Star Wars: Starfighter (2027) van Shawn Levy, met Ryan Gosling in de hoofdrol, maar fans van de franchise konden zich ook verheugen op een andere Star Wars-film. Het mysterieuze project, in handen van Thor-regisseur Taika Waititi, werd in 2020 al aangekondigd, maar krijgt nu een flinke tegenslag te verduren. Volgens de regisseur is de nieuwe Star Wars-film 'bevroren'. Dat bevestigt hij aan de Amerikaanse website Inverse.
'Wie weet?'
"Het is bevroren. Ik heb nog vier andere films waar ik mee bezig ben", laat Waititi weten. Desondanks sluit de regisseur, die momenteel voor een ander project samenwerkt met de scenarioschrijver waarmee hij de Star Wars-film zou maken, de komst van een uitbreiding in de franchise niet uit. "IJstijden komen tot een einde. Wie weet?", aldus Waititi. Maar buiten Star Wars: Starfighter hoeven we voorlopig dus op niet veel meer te rekenen binnen de reeks.












































































