Netflix haalt A24-serie 'The Apology' voor twee seizoenen binnen met Gwyneth Paltrow in de hoofdrol

Een onopgeloste moord, een onverwachte bekentenis en twee ouders die het recht in eigen hand nemen. Netflix heeft met The Apology dit verhaal alvast vastgelegd voor twee seizoenen, met Gwyneth Paltrow in de hoofdrol.
Haar eerste hoofdrol op tv
The Apology is een nieuwe thrillerserie van studio A24 en productiebedrijf Cut To. Voor Paltrow is het de eerste keer dat ze de hoofdrol speelt in een tv-serie. Eerder was ze te zien in Marty Supreme (2025) en speelde ze in Glee (2009–2015), waarvoor ze een Emmy won voor haar gastrol als Holly Holliday.
Een onverwachte bekentenis
De serie wordt geregisseerd door Thomas Vinterberg, bekend van Druk (2020) en Jagten (2012). Paltrow speelt Evelyn Amspoker, die samen met haar man Caleb al achttien jaar rouwt om hun vermoorde zoon. De dader is nooit gevonden totdat een vreemdeling zich plotseling meldt en de misdaad bekent. Als Evelyn en Caleb horen dat de dader mogelijk een lagere straf krijgt, besluiten ze het heft in eigen handen te nemen.
Twee seizoenen in één klap
Netflix heeft de serie direct besteld voor twee seizoenen. Volgens Deadline kocht de streamer het project na een felle strijd met andere partijen. De releasedatum en het aantal afleveringen zijn nog niet bekendgemaakt.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox? Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!










































































