'To All the Boys'-ster Noah Centineo toont transformatie voor superheldenfilm 'Black Adam'

Noah Centineo stoomt zich klaar voor zijn rol als Atom Smasher in de DC-superheldenfilm Black Adam (2022). Op Instagram laat zijn trainer Kirk Myers zijn vooruitgang zien.
Om de rol van Atom Smasher te spelen moet Centineo fysiek behoorlijk sterk zijn. Deze superheld, ook wel bekend als Albert Rothstein of Nuklon, is namelijk super sterk en kan heel snel groter worden doordat hij controle heeft over de moleculen in zijn eigen lichaam. Niet gek dus dat Centineo flink wat spieren heeft moeten trainen.
In de stripboeken heerst er een rivaliteit tussen Atom Smasher en Black Adam (die wordt gespeeld door Dwayne Johnson), maar uiteindelijk groeien ze dichter naar elkaar toe. Het is nog onduidelijk of de film het plot van de stripboeken aanhoudt. Vaak wijken de DC-films hier flink vanaf.
Eerder deze week werd bekend dat Centineo zal schitteren naast Pierce Brosnan. De James Bond-acteur kruipt in Black Adam namelijk in de huid van Dr. Fate, de schurk van de film.