Netflix maakt documentaire van Michelle Obama's biografie 'Becoming'

Becoming, het biografische boek van Michelle Obama, wordt door Netflix omgetoverd tot een documentaire. Maandenlang heeft de streamingdienst het geheim weten te houden, maar nu onthullen ze dat de docu Becoming (2020) 6 mei wereldwijd te zien zal zijn op Netflix.
De documentaire zal dezelfde naam dragen als het boek en duikt in de geschiedenis van het leven van de voormalig First Lady. Niet alleen worden de details uit het boek verfilmd, het gaat ook verder waar het eindigt: Netflix heeft haar mogen volgen tijdens haar boektournee.
De maanden dat ik aan het reizen was – ik ontmoette mensen in steden over de hele wereld – en naar huis reed met het idee dat we allemaal zoveel gemeen hebben, heeft mij diep geraakt.
Becoming wordt geregisseerd door Nadia Hallgren, voorheen werkzaam als cameravrouw van voornamelijk documentaires. Netflix zet alvast een voorproefje van de film online:
Michelle Obama laat in een verklaring over de film weten dat ze het momenteel moeilijk heeft met de wereldwijde coronacrisis: "Ik ben een knuffelaar." Vanwege het virus moet ze, net als ieder ander, leren omgaan met het nieuwe normaal. "Vooral in deze moeilijke tijden helpt het om met elkaar verhalen te blijven delen."
Becoming is vanaf 6 mei te zien op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!