Netflix, 'Mulan'-regisseur Niki Caro en Charlize Theron maken film over vrouwelijke surfers

Netflix, 'Mulan'-regisseur Niki Caro en Charlize Theron maken film over vrouwelijke surfers

Niki Caro en Charlize Theron slaan de handen ineen voor een speelfilm over het gevecht van gelijkheid voor vrouwen in de surfwereld. De film wordt gemaakt voor Netflix en is gebaseerd op het New York Times-artikel "The Fight For Gender Equality In One of the Most Dangerous Sports on Earth".

Vier vrouwen − Bianca Valenti, Andrea Moller, Paige Alms en Keala Kennelly − zijn erop gebrand om mee te doen aan de surfwedstrijden met grote golven. Ze eisen dat ze het recht hebben om mee te doen, ondanks het feit dat ze vrouw zijn. Ze vormen samen een sterke band terwijl ze gevaarlijke surfplekken betreden.

Caro zal de film regisseren aan de hand van het script van Becky Johnston. Caro regisseerde onlangs Mulan (2020) en maakte eerder Whale Rider (2002) en The Zookeeper's Wife (2017). Theron werkt mee aan de film als uitvoerend producent. Haar kennen we door haar rollen in films als Mad Max: Fury Road (2015), Atomic Blonde (2017) en The Old Guard (2020).

Het is nog niet bekend wie de hoofdrollen vertolken in de nieuwe film, tevens is er nog geen titel onthuld. Netflix heeft ook nog niet laten weten wanneer ze de film over gendergelijkheid hopen uit te brengen.

Theron is binnenkort eerst op Netflix te zien in de film The School for Good and Evil (2022), waarvan de streamingdienst onlangs de eerste beelden deelde.

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Films Celebrities Video on demand Netflix

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws