Netflix werkt aan nieuwe serie gebaseerd op het boek 'My Life with the Walter Boys'

Netflix werkt aan nieuwe serie gebaseerd op het boek 'My Life with the Walter Boys'

Netflix gaat in zee met schrijfster Ali Novak en verfilmt haar boek My Life with the Walter Boys. De serie zal tien afleveringen krijgen van elk 50 minuten lang.

Het verhaal gaat over de 16-jarige Jackie Howard uit Manhattan. Zij verloor haar familie in een tragisch ongeluk en probeert zich sindsdien een weg door het leven te banen. Samen met nog twaalf drukke kinderen woont zij bij haar voogd in het landelijke Colorado, aan de andere kant van het land. Ze doet haar best om erbij te horen en te bewijzen dat ze geen verwend en saai kind uit de stad is, maar gaat dat haar lukken?

Melanie Halsall zal het verhaal aanpassen voor beeld en is ook de uitvoerend producent van de serie. Ed Glauser is de producent. Hij is geen onbekende bij Netflix, want eerder produceerde hij al de Netflix-films The Kissing Booth (2018) en het vervolg daarop, The Kissing Booth 2 (2020).

Schrijfster Novak begon op haar vijftiende al met het schrijven van dit boek en het werd meteen een groot succes; het boek werd online meer dan 150 miljoen keer gelezen. Ze laat via een Twitterbericht weten dat ze verheugd is dat Netflix werk gaat maken van haar boek.

[Tweet verwijderd]

Het is nog niet bekend wie er in My Life with the Walter Boys (2023– ) zullen spelen of wanneer de opnames van start gaan.

My Life with the Walter Boys (2023‑ )
6.9
Gebaseerd op het boek van Ali Novak. Jackie verliest haar familie in een tragisch ongeluk. Hierdoor moet de tiener haar stadsleven inruilen voor een leven op het platteland van Colorado en komt ze terecht bij een gezin met wel twaalf drukke kinderen.
Beeld: Pexels
Tekst: Bron

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand NetflixMy Life with the Walter Boys (2023– )

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws