'Annette' trapt af op het filmfestival van Cannes en trakteert op een nieuwe clip en foto's

Vandaag begint het filmfestival van Cannes en vanavond gaat meteen de musicalfilm Annette (2021), waarvan veel verwacht wordt, in première. Wie niet uitgenodigd is voor de premiere zal nog even geduld moeten hebben, want de film is pas vanaf november in de bioscoop. We krijgen wel alvast een voorproefje in de vorm van een nieuwe clip, bekijk de beelden hieronder.
De cast bestaat onder andere uit de tweevoudig Oscargenomineerde acteur Adam Driver en Oscarwinnares Marion Cotillard. Annette vertelt het verhaal over Henry, een standup comedian die verliefd wordt op de wereldberoemde operazangeres Ann. Als hun dochter Annette geboren wordt met een bijzondere gave, verandert hun leven drastisch. De film vol liefde, passie en roem zal ondersteund worden door de muziek van de gebroeders Mael van Sparks.
De film wordt geregisseerd door Leos Carax, bekend van Holy Motors (2012). Het is een bijzonder project dat initieel begon als een album en daarna een film werd. Vandaar dat de film geen dialogen bevat, maar volledig gezongen wordt. De echte musicalfans hebben dus iets om naar uit te kijken.




Annette draait vanaf donderdag 25 november in de bioscoop.