Netflix koopt de rechten van de documentaire 'Tinder Swindler' over de populaire dating app

Netflix koopt de rechten van de documentaire 'Tinder Swindler' over de populaire dating app

Netflix heeft de wereldwijde rechten gekocht van de documentaire The Tinder Swindler (2022). Het gaat over een man die mensen via Tinder voor miljoenen dollars wist op te lichten.

De serie wordt geproduceerd door de makers van Don't F**k With Cats: Hunting an Internet Killer (2019) en Three Identical Strangers (2018) en vertelt het verhaal over de Israelische fraudeur Shimon Hayut. Hayut deed zich via de dating app Tinder voor als Simon Leviev, een rijke Russische oligarch en maakte miljoenen dollars los bij voornamelijk Scandinavische vrouwen. Hij deed dit door hen leningen voor hem af te laten sluiten onder hun naam, zodat hij de nodige beveiligingssbehoeften voor hemzelf kon betalen. In Tinder Swindler ontdekken deze vrouwen de ware identiteit van de oplichter en gaan ze opzoek naar gerechtigheid.

Hayut werd uiteindelijk veroordeeld tot een gevangenisstraf van 15 maanden in Israel waarvan hij er maar 5 uitzat. Een van zijn Finse slachtoffers, die wel $49,000 aan hem verloor, noemt het een absoluut schandaal dat zij haar leven totaal opnieuw moet opbouwen, terwijl hij slechts een gevangenisstraf van 5 maanden krijgt.

Het is nog niet bekend vanaf wanneer Tinder Swindler op Netflix te zien is, zodra hier meer over bekend wordt zullen we dat laten weten.

The Tinder Swindler (2022)
7.1
Door zich online als rijke jetsetter en diamanthandelaar voor te doen, wist hij vrouwen in te palmen en miljoenen dollars te ontfutselen.
Beeld: Pexels
Tekst: Bron

Reacties

Deel dit artikel

Meer over:

Films Video on demand NetflixThe Tinder Swindler (2022)

Meer Netflix

Meer Netflix

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws