Eerste indrukwekkende trailer van nieuwe Netflix-serie 'Animal' nu te zien

Netflix heeft zojuist de eerste trailer van Animal (2021–2022) gedeeld, de nieuwe natuurdocumentaireserie die komende week in première gaat. De show volgt een aantal indrukwekkende dieren en laat die op een nieuwe manier aan ons zien.
De show volgt acht verschillende diersoorten, waaronder een moederleeuwin, een wilde hondenfamilie, een kangoeroe en een jonge reusachtige octopus uit de Pacific. In elke aflevering brengt een verteller de onderwerpen tot leven, en die vertellers zijn in het eerste seizoen niemand minder dan Bryan Cranston, Rashida Jones, Rebel Wilson en Pedro Pascal. Bekijk de trailer hier:
De serie werd bijna volledig opgenomen tijdens de pandemie, wat betekent dat veel van het materiaal geschoten is door lokale cameramensen, omdat veel landen ontoegankelijk waren vanwege reisbeperkingen.
Animal wordt geproduceerd door Anuschka Schofield, Adrian Seymour, Alex Minton en Rob Morgan, en Netflix heeft al aangegeven dat ze graag een tweede seizoen van de show zien verschijnen. In dat seizoen zullen Andy Serkis, Anthony Mackie, David Harbour en Uzo Aduba de vertellers zijn, en de afleveringen zullen zich richten op dolfijnen, beren, roofvogels en apen. Seizoen 2 gaat in 2022 in première.
Het eerste seizoen van Animal is vanaf 10 november te zien op Netflix. Ben je benieuwd naar wat er binnenkort nog meer allemaal op Netflix verschijnt? Hier vind je ons volledige overzicht.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!