Netflix cancelt 'The Baby-Sitters Club' na twee seizoenen

The Baby-Sitters Club (2020–2021) is een Netflix-serie gebaseerd op de romans van Ann M. Martin en gaat over een groep vriendinnen van de middelbare school die samen een babysitters service starten. De serie werd over het algemeen goed ontvangen, maar nu zet Netflix er definitief een punt achter.
Voor productieleider Rachel Shukert was het maken van The Baby-Sitters Club een droom die werkelijkheid werd. Al sinds ze zeven jaar oud was droomde ze ervan om bij de verhalen van Martin betrokken te raken en voor twee seizoenen lang heeft dit ook zo mogen zijn. Nu cancelt Netflix de serie na twee seizoenen.
Hoewel het me verdriet doet dat ik niet voor nog eens 20 seizoenen terug zal keren naar Stoneybrook, ben ik zo trots op de fantastische serie die de geweldige cast en crew hebben gemaakt. De serie heeft veel troost en vreugde gebracht aan zo velen die het nodig hadden. Ik dank Walden Media en Netflix voor het geven van de kans om Kristy, Claudia, Stacey, Mary Anne, Dawn, Jessi en Mallory te introduceren aan een nieuwe generatie fans.
Het tweede seizoen van The Baby-Sitters Club verscheen afgelopen oktober op Netflix. Het achtdelige seizoen slaagde er niet in om structureel een plaats in de top 10-ranglijst te bemachten en hield het slechts één week vol op plaats nummer 9. Of het verminderde succes de reden is achter de canceling is niet bekend.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!