Opnames gestart van romkom-vervolg 'Alles is nog steeds zoals het zou moeten zijn'

Goed nieuws voor fans van Alles is zoals het zou moeten zijn (2020): de romantische bioscoopfilm uit 2020 krijgt een vervolg! Dutch FilmWorks maakt zojuist bekend dat de opnames van Alles is nog steeds zoals het zou moeten zijn zijn begonnen.
Dat maakt het distributiebedrijf zojuist bekend via Instagram. Op hun kanaal plaatsen ze een video van een aantal castleden op de set in Parijs, waar de opnames nu plaatsvinden. Naast Barbara Sloesen zijn ook Sanne Langelaar, Holly Mae Brood en Anna Keuning weer van de partij.
Details over het plot en overige castleden zijn nu nog niet bekend. In de eerste film maakten we kennis met Iris, die net is bevallen van haar eerste kindje als haar vriend Pieter (Jelle de Jong) opbiecht dat hij nooit een kindje heeft gewild. Hij besluit naar Afrika te gaan met zijn nieuwe liefde. Iris ziet het liefst Pieter bij haar terugkomen, maar haar vriendinnen overtuigen haar dat ze moet afrekenen met haar overspelige ex.
Alles is zoals het zou moeten zijn is nu te zien op Netflix en via Pathé Thuis. Een releasedatum van het vervolg is nu nog niet bekend.