'Bridgerton' seizoen 2 maakt eerbetoon aan overleden make-upstylist Marc Pilcher

Vandaag is op Netflix het gloednieuwe seizoen van Bridgerton (2020– ) in première gegaan. Naast alle nieuwe intriges die voorbijkomen, worden kijkers daarnaast verrast door een eerbetoon aan Marc Pilcher. Wie was hij voor de serie?
Pilcher was een Britse haar- en make-upstylist die meewerkte aan Bridgerton. De artiest overleed in september 2021 aan de gevolgen van het coronavirus, slechts enkele weken nadat hij een Emmy won voor zijn werk aan de Netflix-serie. Pilcher is 53 jaar geworden.

Nicola Coughlan, die we kennen als Penelope Featherington in de serie, uitte na het overlijden van de artiest al haar bewondering voor zijn werk. "Zo gebroken door het verlies van Marc Pilcher, de briljante en visionaire haar-en make-up ontwerper voor Bridgerton seizoen 1," schreef ze.
Pilcher werkte voor Bridgerton aan vele films en series, waaronder Downton Abbey (2010–2015) en Mary Queen of Scots (2018). De laatste film waar hij aan werkte voor zijn dood was The King's Man (2021) met Ralph Fiennes.
Bridgerton seizoen 2 is vanaf vandaag te zien op Netflix. Voor een compleet overzicht van alle nieuwe films en series op de streamingdienst kun je terecht op onze pagina Nieuw op Netflix.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!