De nieuwste bioscoopcijfers zijn weer binnen dus is het tijd voor de wekelijkse bioscoop top 10. De populairste film is deze week opnieuw actiefilm Uncharted (2022) met Tom Holland en Mark Wahlberg.
De gameverfilming wordt op de voet gezeten door DC-film The Batman (2022) met Robert Pattinson. Daarnaast is actiefilm Ambulance (2022) van Michel Bay op de derde plaats te vinden en wordt ook rampenfilm Moonfall (2022) drukbezocht. De top 10 wordt afgesloten door familiefilm Clifford the Big Red Dog (2021).
Dit is de volledige bioscoop top 10:
6.3 Bioscooptijden • In 'Uncharted' gaat de jonge, handige schatzoeker Nathan Drake (Tom Holland) op zijn eerste avontuur met zijn partner, grappenmaker Victor "Sully" Sullivan (Mark Wahlberg).
7.8 Bioscooptijden • Twee jaar lang heeft Bruce Wayne (Robert Pattinson) de straten van Gotham City bewaakt als de Batman. Hij is een schrikbeeld voor criminelen geworden en heeft zo de duistere kant van de stad leren kennen.
6.1 Bioscooptijden • Will (Yahya Abdul-Mateen II) is een onderscheiden veteraan die hard geld nodig heeft om de ziekenhuiskosten van zijn vrouw te betalen.
5.2 Bioscooptijden • In 'Moonfall' komt de maan in botsing met iets mysterieus waardoor ze in ramkoers komt met onze planeet. Het is slechts een kwestie van weken voordat de botsing het leven op onze planeet volledig zal uitroeien.
8.2 Bioscooptijden • Spider-Man is ontmaskerd en kan zijn normale leven niet langer gescheiden houden van zijn gevaarlijke leven als superheld.
6.9 Bioscooptijden • In 1961 stal Kempton Bunton, een 60-jarige taxichauffeur, Goya's portret van de hertog van Wellington uit de National Gallery in Londen.
7.3 Bioscooptijden • Buster heeft van het New Moon Theater een groot succes gemaakt. Nu heeft Buster z’n zinnen gezet op een nog grotere uitdaging:
6.8 Bioscooptijden • Na tien jaar is de Jackass-crew terug in Jackass 4: 'Jackass Forever' voor hun laatste kruistocht, waarbij ze hulp krijgen van een aantal interessante nieuwkomers.
7.5 Bioscooptijden • 'Drive My Car' gaat over toneelacteur en regisseur Yusuke Kafuku (Hidetoshi Nishijima). Twee jaar na het plotselinge overlijden van zijn vrouw die toneelschrijfster was, wordt hij gevraagd om het theaterstuk Oom Wanja te regisseren op een theaterfestival in Hiroshima, waar een overwegend zwijgzame jonge vrouw (Toko Miura) wordt aangesteld om hem in zijn rode Saab 900 rond te rijden.
5.9 Bioscooptijden • De tiener Emily Elizabeth (Darby Camp) ontmoet een magische dierenbeschermer (John Cleese) die haar een kleine, rode puppy geeft.
Wil je een uitgebreider overzicht zien? Check dan de bioscoop top 20! Of bekijk hier welke films komende week in première gaan.
Beeld: Still 'Ambulance' via Filmdepot / Universal Studios