Opnames Netflix-serie 'The Witcher' seizoen 3 begonnen

Meteen na de laatste aflevering van het tweede seizoen van The Witcher (2019– ), vroegen fans zich af wanneer het derde seizoen komen zou. Hoewel Netflix nog geen releasedatum voor een vervolgseizoen bekend heeft gemaakt, zijn de opnames van seizoen 3 inmiddels begonnen.
Het is vandaag precies een jaar geleden dat aangekondigd werd dat de opnames van het tweede seizoen afgerond werden. Of het toeval is of gepland weten we niet, maar we weten wel dat cast en crew er weer klaar voor zijn een nieuw avontuur op te nemen. Via zijn Instagram-account laat hoofdrolspeler Henry Cavill weten weer herenigd te zijn met zijn paard Hector dat in het derde seizoen te zien zal zijn als de nieuwe Roach.
De makers hebben nog niet bekendgemaakt waar de opnames precies plaatsvinden, maar bronnen menen te weten dat het gaat om Kroatië, de Laghi di Fusine meren in Italië en het Predjama kasteel en Nanos Plateau in Slovenië. Ook producent Steve Gaub maakt er geen geheim van dat het nieuwe seizoen eraan zit te komen. Hij postte een paar dagen geleden een foto vanuit het Nanos Plateau in Slovenië. Verder zijn er in Kroatië grote productievrachtwagens en trailers gespot die bezig waren zich te installeren te midden van het adembenemende landschap in Kranjska Gora, Slovenië. Anderhalf uur verderop staat het Predjama kasteel dat de komende dagen gesloten zal zijn voor bezoekers, hoogstwaarschijnlijk in verband met de opnames.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!