Kostuumdrama 'Sisi' verlengd met een tweede seizoen

Kostuumdrama 'Sisi' verlengd met een tweede seizoen

Sisi (2021–2024) mag door met een gloednieuw seizoen. De Duitse serie over keizerin Sisi in de 19e eeuw is vandaag door Beta Film en het Duitse RTL verlengd met een tweede seizoen.

Het zesdelige eerste seizoen was een grote hit voor RTL en Beta en verkochten ze aan meer dan 100 gebieden. In Nederland was het de NPO die de rechten verwierf, waardoor seizoen 1 nu is te zien op NPO Plus. Ook buiten Europa doet het kostuumdrama het goed; Sisi werd ook al uitgezonden in Brazilië, Latijns-Amerika en in Canada.

Sisi (2021‑2024)
7.0
Kijk op NPO Start/Plus • Elisabeth van Oostenrijk, ook wel Sisi, leert keizer Franz Joseph kennen en al snel blijkt er sprake van een onweerstaanbare aantrekkingskracht.

De opnames van seizoen 2 starten volgende week en de nieuwe afleveringen worden eind 2022 verwacht. Andreas Gutzeit keert terug als schrijver en seriemaker en ook hoofdrolspelers Dominique Davenport, Jannik Schümann, Jokubas Gutautas, Désirée Nosbusch en Julia Stemberger verwachten we weer te zien.

In Sisi leert Elisabeth van Oostenrijk, ook wel Sisi, keizer Franz Joseph kennen en al snel blijkt er sprake van een onweerstaanbare aantrekkingskracht. Het is geen geheim dat Franz Joseph op zoek is naar een bruid, omdat Oostenrijk een sterke keizerin nodig heeft, en de monarchie een troonopvolger.

Afbeelding via KRO-NCRV
Afbeelding via KRO-NCRV
Beeld: Still 'Sisi' via KRO-NCRV
Tekst: Bron

Reacties   Volg ons op Google Nieuws

Deel dit artikel

Meer over:

Series Video on demand Televisie NPO PlusSisi (2021–2024)

Meer televisie

Meer televisie

🔥 Meest gelezen

Meer populaire artikelen

Reacties


Meer film- en serienieuws

Nog meer nieuws