Na 'Pálpito' kondigt Netflix nu nóg twee Colombiaanse series aan

Na het succes van de gloednieuwe serie Pálpito (2022–2023) komt Netflix nu met grote plannen voor het aanbod aan Spaanstalige series. De streamingdienst kondigt een hele reeks titels aan uit Latijns-Amerika, waaronder twee series uit Colombia, het land dat ons onlangs Pálpito bracht.
La primera mujer
De eerste Colombiaanse serie is La primera mujer, wat in het Nederlands 'de eerste vrouw' betekent. Deze serie speelt zich af in 1976 wanneer de eerste vrouwelijke student zich aanmeld voor de José María Root school. Daar volgt ze samen met 500 mannelijke studenten lessen, wiens levens voor altijd zullen veranderen door haar komst. Meer details over La primera mujer zijn nu nog niet bekend, maar Netflix verzekert dat de serie 'binnenkort' al te zien zal zijn.
Goles en contra
De andere serie op de aankondigingenlijst is een waargebeurde miniserie getiteld Goles en contra. Deze miniserie vertelt het verhaal van de opkomst en neergang van voetbal in Colombia van 1987 tot 1997. Het laat vooral zien hoe het meest emblematische team van lokale helden werd geconfronteerd met moeilijke situaties en beslissingen die, verweven met de collectieve droom van een land, een nachtmerrie werden. Een releasedatum van Goles en contra is eveneens nog niet bekend.
Ook is Netflix nog niet klaar met Pálpito. De cast kondigde namelijk zelf al een tweede seizoen aan. Wanneer deze te zien zal zijn, is nu nog niet bekend. Op de hoogte blijven van de releasedatum? Maak een account aan op onze website, zet Pálpito in je watchlist en blijf zo automatisch op de hoogte van het laatste nieuws.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!