Spice Girls Mel B en Emma Burton te zien in seizoen 4 Netflix-realityserie 'The Circle'

Netflix heeft twee iconen uit de muziekwereld zo ver gekregen om deel te nemen in hun reality spelprogramma The Circle (2020– ). Niemand minder dan Mel B (Melanie Brown) en Emma Burton zullen hun medespelers via social media ervan proberen te overtuigen dat zij werkelijk zijn wie ze beweren te zijn. Benieuwd of ze geloofd zullen worden? De eerste afleveringen zijn nu te zien.
Mel en Emma zullen zich voordoen als Jared, een alleenstaande kinderboekenschrijver. Jared houdt in ieder geval van kaas en droomt ervan de wereld rond te reizen met de liefde van zijn leven. Over Hoe het leven van deze verzonnen man er verder uitziet, heeft het Spice Girls-duo nog onenigheid. Zolang hun medespelers maar geloven dat Jared bestaat, gaat het de juiste kant op.
Geen zorgen, het gaat niet alleen maar om deze zelfbedachte Jared, er is ook tijd om het over Mel en Emma zelf te hebben en uiteraard hoort daar ook hun succesvolle carrière bij als leden van de Spice Girls. De twee vriendinnen delen de gekste verhalen uit hun verleden als bandleden en natuurlijk wordt er ook gefeest zoals dat in de jaren 90 gebeurde.
De eerste vier afleveringen zijn nu te zien op Netflix. Op 11 mei verschijnen er opnieuw 4 afleveringen op de streamingdienst.
Meer Netflix
Elke week het meest gelezen Netflix-nieuws in je inbox?Meld je aan voor de Netflix-nieuwsbrief!