Bioscoop top 20 Nederland week 10
donderdag 9 maart 2023 t/m woensdag 15 maart 2023
Beleef de populairste films in de bioscoop nu met Pathé
Hier vind je de top 20 van de best bezochte bioscoopfilms in week 10 van 2023. De lijst wordt tweemaal per week geüpdatet met de nieuwste gegevens.
- Bioscooptijden • Nadat hij de bokswereld heeft gedomineerd, is het Adonis Creed zowel in zijn carrière als in zijn gezinsleven voor de wind gegaan.
- Bioscooptijden • In de volgende aflevering laten de vier overlevenden van de Ghostface-moorden Woodsboro achter zich en beginnen een nieuw hoofdstuk in New York City.
- Bioscooptijden • 'Avatar: The Way of Water' speelt zich meer dan tien jaar na de gebeurtenissen van de eerste film af. De film vertelt het verhaal van de familie Sully (Jake, Neytiri en hun kinderen) en de problemen waar ze tegenaan lopen, de moeite die ze doen om elkaar te beschermen, de gevechten die ze moeten aangaan om in leven te blijven en de tragedies die ze te verduren krijgen.
- Bioscooptijden • TÁR speelt zich af in de internationale wereld van de klassieke muziek en draait om Lydia Tár, door velen gezien als een van de grootste levende componisten/dirigenten en de eerste vrouwelijke chef-dirigent van een vooraanstaand Duits orkest ooit.
- Bioscooptijden • Voor de buitenwereld leidt acteurskoppel Esther (Noortje Herlaar) en Bastiaan (Egbert-Jan Weeber) een droomleven.
Ant-Man and the Wasp: Quantumania (2023)
Vorige week: 4Bioscooptijden • In 'Ant-Man and the Wasp: Quantumania' keren superheldenpartners Scott Lang (Paul Rudd) en Hope van Dyne (Evangeline Lilly) terug om hun avonturen als Ant-Man en The Wasp voort te zetten.- Bioscooptijden • In een verborgen stad onder de grond in Egypte leven mummies. Door een keizerlijk mandaat moet prinses Nefer trouwen met Thut, een voormalige wagenmenner.
- Bioscooptijden • Cocaine Bear is gebaseerd op een waargebeurd verhaal uit 1985 over een drugssmokkelaar wiens vliegtuig neerstort en de zwarte beer die de zoekgeraakte cocaïne verorbert.
- Bioscooptijden • Magic Mike Lane (Channing Tatum) gaat na lange tijd het podium weer op nadat hij door een mislukte zakendeal blut is en als barman werkt in Florida.
- Bioscooptijden • Marius en Kitty wonen alweer enige tijd in Italië, waar ze de hand hebben weten te leggen op een wijngaard in Toscane.
What's Love Got to Do with It? (2022)
Vorige week: -Bioscooptijden • Dertigers en jeugdvrienden Zoe en Kazim lopen elkaar na lange tijd weer tegen het lijf. Geïntrigeerd door Kazim’s keuze voor een traditioneel, gearrangeerd huwelijk stelt Zoe voor om de aanloop naar zijn bruiloft vast te leggen in een documentaire.- Bioscooptijden • De jonge tiener Sophie en haar dertigjarige vader Calum gaan op vakantie naar een Turkse badplaats waar ze zwemmen, poolen, zonnebaden en luieren.
- Bioscooptijden • Als haar moeder (Nia Long) tijdens een vakantie in Colombia met haar nieuwe vriend verdwijnt, gaat June (Storm Reid) op zoek naar antwoorden.
Puss in Boots: The Last Wish (2022)
Vorige week: 7Bioscooptijden • De dappere, vogelvrije Gelaarsde Kat komt erachter dat zijn passie voor gevaar en zijn minachting voor veiligheid hun tol hebben geëist.- Bioscooptijden • 'A Man Called Otto' is gebaseerd op de komische en ontroerende New York Times-bestseller en vertelt het verhaal van Otto Anderson (Tom Hanks), een norse weduwnaar met vastgeroeste gewoonten.
- Bioscooptijden • Charlie (Brendan Fraser) is een Britse leraar met obesitas die in afzondering leeft die zichzelf langzaam maar zeker de dood in eet.
- Bioscooptijden • In Dicht bij Vermeer geeft Suzanne Raes een unieke inkijk in de totstandkoming van de grootste Vermeertentoonstelling ooit.
- Bioscooptijden • Wie wil er niet schathemeltjerijk worden? Nou, Erik van Kampen (Leo Alkemade) zeker wel. Dan kan hij een nóg grotere villa voor zijn langs elkaar levende gezin kopen.
Asterix & Obelix: The Middle Kingdom (2023)
Vorige week: 15Bioscooptijden • Het is het jaar 50 voor Christus. De keizerin van China is na een staatsgreep door de verraderlijke prins Deng Tsin Qin gevangengenomen.- Bioscooptijden • Piloot Ray Torrance (Gerard Butler) komt in een storm terecht waarbij zijn vliegtuig zwaar beschadigd raakt. Hierdoor is hij genoodzaakt om een spectaculaire noodlanding te maken op een Filipijns eiland.
Reacties
Laatste update op



6.7




























