Bioscoop top 20 Nederland week 48
donderdag 30 november 2017 t/m woensdag 6 december 2017
Beleef de populairste films in de bioscoop nu met Pathé
Hier vind je de top 20 van de best bezochte bioscoopfilms in week 48 van 2017. De lijst wordt tweemaal per week geüpdatet met de nieuwste gegevens.
- Bioscooptijden • 'Murder on the Orient Express' is gebasseerd op de roman van bestseller-auteur Agatha Christie en vertelt het verhaal van dertien vreemden gestrand in een trein, in een situatie waarin iedereen een verdachte kan zijn.
- Bioscooptijden • Miguel droomt ervan om een succesvol muzikant te worden. Ondanks dat muziek al generaties lang uit zijn familie wordt verbannen, is het Miguel’s grootste droom om net zo groot te worden als zijn idool, Ernesto de la Cruz.
- Bioscooptijden • De drie ondergewaardeerde en overbelaste moeders moeten de uitdagingen en verwachtingen van Kerstmis tot een goed einde proberen brengen.
- Bioscooptijden • Bruce Wayne (Batman) werft zijn nieuwe kompaan Diana Prince (Wonder Woman) om een nog grotere vijand onder ogen te komen, geholpen door zijn hernieuwde geloof in de mensheid en geïnspireerd door Superman.
Sinterklaas & het gouden hoefijzer (2017)
Vorige week: 3Bioscooptijden • De tienjarige Bloem is helemaal gek op het paard van Sinterklaas. Wanneer ze na verschillende pogingen Sinterklaas zo ver krijgt dat ze op zijn paard mag rijden gebeurt er iets verschrikkelijks.- Bioscooptijden • Om zijn 30e verjaardag te vieren neemt Kristen haar vriend Tyler en twee andere bevriende stellen mee naar de nieuwste Escape Room.
- Bioscooptijden • August Pullman (Jacob Tremblay) is geboren met afwijkingen aan zijn gezicht. Bang om er niet geaccepteerd te worden hebben zijn ouders (Julia Roberts en Owen Wilson) hem nooit naar een reguliere school gestuurd.
- Bioscooptijden • In Marvel’s 'Thor: Ragnarok' komt Thor voor een nieuwe bedreiging te staan – de meedogenloze Hela. Thor verliest zijn magische hamer en wordt gevangen genomen aan de andere kant van het universum.
- Bioscooptijden • Na een tragisch vliegtuigongeluk zijn twee vreemden op elkaar aangewezen om onder barre omstandigheden op een afgelegen, met sneeuw bedekte berg te overleven.
- Bioscooptijden • Eva staat altijd klaar om de wereld te redden. Ze is een rots in de branding voor haar puberende nichtje, haar ruziënde ouders en haar dolverliefde zus.
- Bioscooptijden • Max runt al 30 jaar een cateringbedrijf en heeft zodoende honderden feesten en partijen georganiseerd. Zo ook de bruiloft van Pierre en Helena, die trouwen in een prachtig 17e -eeuws kasteel.
- Bioscooptijden • 'Loving Vincent' vertelt over Van Goghs leven en werk door zijn meest inspirerende schilderijen tot leven te brengen.
- Bioscooptijden • Wanneer de dochter van een Chinese restauranteigenaar in Londen wordt vermoord door IRA-terroristen en de politie geen actie wil ondernemen, besluit haar vader er alles aan te doen om haar dood te wreken en zelf voor gerechtigheid te zorgen.
- Bioscooptijden • Nadat vader Dusty (Mark Wahlberg) en stiefvader Brad (Will Ferrell) in de hitkomedie Daddy’s Home continu met elkaar op de vuist gingen, lijken ze in dit vervolg eindelijk de strijdbijl begraven te hebben.
- Bioscooptijden • Een modern museum stelt een nieuwe installatie tentoon. Een ruimte waar geen regels zijn en alles kan. Om publiek naar het museum te trekken, wordt er een pr-bureau ingehuurd.
- Bioscooptijden • Wanneer Harry Hole (Michael Fassbender), hoofddetective van een gespecialiseerde misdaadeenheid, de vermissing van een vrouw tijdens de eerste sneeuwval van de winter onderzoekt, vreest hij dat een ongrijpbare seriemoordenaar weer actief is.
- Bioscooptijden • Anne Laurent (Isabelle Hupert) staat aan het hoofd van een groot bouwbedrijf, dat ze overneemt van haar dementerende vader (Jean-Louis Trintignant).
- Bioscooptijden • In 'Thank You For Your Service' volgen we een groep Amerikaanse soldaten die terugkeren uit Irak. Ze hebben moeite om hun oude leven weer op te pakken en worstelen nog hevig met wat ze hebben meegemaakt.
- Bioscooptijden • De zinderende tenniswedstrijd in 1973 tussen de nummer één van de wereld Billie Jean King (Emma Stone) en ex-kampioen en notoire ritselaar Bobby Riggs (Steve Carell) werd bestempeld als de ‘Battle of the sexes’.
- Bioscooptijden • De stadse Evi (Katja Herbers) wordt met frisse tegenzin door haar werkgever overgeplaatst van hip Rotterdam naar stil Zeeuws-Vlaanderen.
Reacties
Laatste update op