Er waren op 01-01-2010 29 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Michael Dean (gespeeld door Seth Adkins) is een vrolijke jongen die bevriend raakt met Jack McCall (vertolkt door Matthew Modine) en diens schattige aap.
Dr. Leo Marvin heeft een fijn leven met een goede baan, een bestseller en een geweldige familie. Echter, alles verandert wanneer zijn nieuwe patiënt Bob ten tonele verschijnt.
In 1977 beleefde New York een unieke zomer met een hevige stroomuitval, Son of Sam moorden, Studio 54, en de opkomst van de eerste grote Amerikaanse voetbalclub:
Arthur is een jong kind dat ervan droomt om een ridder te worden. Bij een jachttocht loopt hij tegen Merlijn op, een machtige tovenaar die grootse plannen heeft met de jongen.
Kermit de Kikker en zijn team nemen het op tegen gevaarlijke piraten. Beide groepen, de Muppets en de piraten, zijn op zoek naar een schat op een eiland.
Kermit de Kikker en zijn team nemen het op tegen gevaarlijke piraten. Beide groepen, de Muppets en de piraten, zijn op zoek naar een schat op een eiland.
Evel Knievel wordt grootgebracht door zijn grootouders in een arme buurt van een mijnwerkersstad in Montana. Samen met zijn geliefde Linda op de motor, vertrekt hij op zoek naar een nieuw avontuur.
Na de onverklaarbare dood van hun vader, proberen twee broers elkaar aan te moedigen om weer op hun motorfietsen te stappen en deel te nemen aan de Las Vegas Motocross Kampioenschappen.
De zeewereld wordt opgeschrikt wanneer de zoon van baas van de onder(zee)wereld gedood wordt. De jonge vis Oscar wordt gevonden op de plek van de moord.
Cliff Starkey (Paul Kaye) is een uitzuigend rotjoch dat altijd in de problemen komt. In zijn rustige woonplaats is de bowlingvereniging het enige dat hem inspireert.
Tijdens de Tweede Wereldoorlog lanceren de Britse strijdkrachten een aanval om de enorme kanonnen uit te schakelen waarmee de nazi’s een belangrijk zeekanaal bewaken.
Na een mysterieuze afwezigheid van enige jaren, keert Superman terug op aarde. Terwijl een oude vijand hem nog steeds van al z'n krachten probeert te ontdoen, ontdekt Superman dat zijn grote liefde Loïs Lane door is gegaan met haar leven.
Davon Butler, een 8-jarige jongen, droomt ervan om politieagent te worden. Hij kijkt graag naar politieshows op televisie en speelt politietje met zijn vriend Ray.
Jack Slater (Arnold Schwarzenegger) is de held van het witte doek. Zijn grootste fan Danny krijgt een magisch bioscoopkaartje waarmee hij in de echte filmwereld terechtkomt.
Het echtpaar Kittredge, behorend tot de New Yorkse elite, woont in een chique appartement aan Fifth Avenue. Op een avond, wanneer ze een Zuid-Afrikaanse miljonair te gast hebben, verschijnt een bebloede man aan hun deur, bewerend dat hij Paul is, een studievriend van hun kinderen en zoon van Sidney Poitier.
Dertig plusser Bridget Jones (Renée Zellweger) is vrijgezel en alsof ze dat zelf niet erg genoeg vindt, wordt zij daar constant aan herinnerd door mensen in haar omgeving.
In het kloppend hart van Parijs ligt een dodelijk geheim verborgen. In Los Angeles heeft de Chinese ambassadeur Han de identiteit van Shy Shen ontdekt, de leider van de meest gevreesde en invloedrijkste criminele organisatie in de wereld:
Prinses Dala is in het bezit van de grootste diamant ter wereld: de Pink Panther. In het luxe vakantieoord waarin zij verblijft, verblijft ook de charmante Charles Lytton, een juwelendief met de bijnaam The Phantom.
Edward Wilson (Matt Damon) is een ijverige student aan de universiteit van Yale. Daar wordt hij gerekruteerd door het geheime genootschap Skull and Bones, een kweekvijver voor toekomstige wereldleiders.
Afkomstig uit het 'achterlijke' zuiden van Amerika gaat Melanie haar dromen verwezenlijken in New York. Daar maakt ze naam als mode-ontwerpster en verlooft ze zich met de meest begeerde vrijgezel van New York, tevens zoon van de burgemeester van New York.
Drie jeugdvrienden, Jimmy Markum (Penn), Sean Devine (Bacon) en Dave Boyle (Robbins), worden na jaren weer herenigd door de moord op Jimmy's oudste dochter.