Er waren op 02-01-2012 17 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Heidi's nicht brengt haar naar haar grootouders in de bergen, waar ze een gelukkig leven heeft. Maar haar oom haalt haar weg, zodat ze een goede opvoeding kan krijgen en haar verlamde nichtje gezelschap kan bieden.
De waanzinnige Professor Lupardi (Arjan Ederveen) heeft een machine ontwikkeld waarmee hij het klimaat van de hele wereld naar zijn hand kan zetten en daarmee zelfs de wereld zou kunnen vernietigen.
In deze live action film worden twee tijgerbroertjes in Cambodja's jungle gevangen en gescheiden. Eén belandt in het circus, de ander wordt het huisdier van de gouverneurszoon.
Rosalee Futch (Kate Bosworth) woont in een klein dorpje, en gaat geld inzamelen voor een goed doel, ze kan daarmee een date winnen met de wereldberoemde ster Tad Hamilton (Josh Duhamel).
Taxichauffeur Jack Bruno (Dwayne Johnson) denkt dat zijn grootste probleem het overtuigen van zijn vroegere baas Wolf is dat hij nu toch echt het rechte pad bewandelt.
Ze heeft een goede carrière in Las Vegas als zangeres, maar de moeder overste roept haar hulp in om muziekles te geven aan een klas ongeïnteresseerden op Saint Francis academy,een met ondergang bedreigde nonnenschool.
1957. De Koude Oorlog is op zijn hoogtepunt. Nadat hij op een afgelegen vliegveld ternauwernood ontsnapt aan een groep snode Sovjet agenten, ontmoet de avontuurlijke archeoloog Indiana Jones (Harrison Ford) de jonge, opstandige Mutt (Shia LaBeouf), die zijn hulp nodig heeft bij een persoonlijke missie.
Harry Potter wordt vlak voor zijn tweede jaar op de Hogwarts School door de elf Dobby gewaarschuwd dat zijn terugkeer op de school tot een ramp zal leiden.
Het rimpelloze leventje van Boog (Martin Lawrence), een tamme grizzlybeer, wordt ondersteboven gehaald als hij kennismaakt met Elliot (Ashton Kutcher), een broodmager hert met één hoorn.
Twee dagen voor zijn bruiloft rijden Doug (Justin Bartha) en zijn drie vrienden (Bradley Cooper, Ed Helms en Zach Galifianakis) naar Las Vegas voor een onvergetelijke vrijgezellenavond.
Een verhaal over twee sociaal onbekwame tieners die op het punt staan hun middelbare schooldiploma te halen. De jongens zijn onafscheidelijk, maar nu gaan ze naar verschillende universiteiten en zijn ze gedwongen om zich aan te passen aan een leven zonder elkaar.
In L.A. is er een bende die banken overvalt, ze noemen zichzelf de ex-presidents. Als ze een bank overvallen dragen ze namelijk maskers van Reagan, Carter, Nixon en Johnson.
Eind jaren '60 vlucht Julia met haar dochters uit het grijze Londen naar Marokko. Ze probeert aldaar haar mislukte huwelijk te vergeten en haar dochters wat meer interesse in het leven te geven.