Er waren op 05-06-2011 9 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op IMDb-score. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Jerry Travers is een Broadwayster die in Londen werkt voor de producer Horace Hardwick. Op een avond demonstreert Jerry zijn nieuwe danspasjes in Horaces hotel tot groot ongenoegen van Dale Tremont, die zo niet aan slapen toekomt.
Voor zijn successen met Nottingham Forest, waarmee hij in 1979 en 1980 de Europacup I won, beleefde Brian Clough (Michael Sheen) een moeilijke periode van 44 dagen bij Leeds United, die hem aanstellen als nieuwe manager.
Stijn (Barry Atsma) heeft een eigen zaak, een prachtige dochter en een mooie vrouw. Dat hij af en toe van andere vrouwen geniet hoeft zijn Carmen (Carice van Houten) niet te weten.
Het sportavontuur vindt plaats tegen een ernstige en trieste achtergrond: voor WO II werden zwarte sporters uitgesloten van nationale competities en moesten ze onder uitbuitende eigenaren spelen.
De rechercheurs Martin Riggs, Roger Murtaugh en Lorna Cole zijn terug, samen met de hyperactieve Leo Getz. Het viertal wordt ditmaal bijgestaan door assistent-rechercheur Lee Butters in hun onderzoek naar de mensensmokkel die georganiseerd wordt door een Aziatische misdaadorganisatie.
Delia, een zangeres op middelbare leeftijd, heeft weinig geluk gekend. Ze verliet haar eerste man na doodsbedreigingen en haar tweede man, Cissy's vader, stierf in een auto-ongeluk.
De nieuwe vriend van Karla en Katrine is pleegkind en wordt ervan verdacht te hebben gestolen. Nu moeten de twee meiden hem helpen zoals hij hen heeft geholpen.