Er waren op 05-09-2021 22 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op IMDb-score. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Aan het einde van de Tweede Wereldoorlog wordt de Duitse soldaat Bert Trautmann in Engeland gevangen genomen. Tijdens een voetbalwedstrijd tussen de gevangenen valt de keeper op bij Jack Friar, de manager van een amateurclub.
Kapster Susan laat zich Rita noemen naar de auteur van haar favoriete roman. Ze besluit, tegen de wil van haar echtgenoot Denny in, een cursus literatuur te volgen.
Na 35 jaar keert de Grand Prix van de Formule 1 terug naar Zandvoort. In deze documentaire laat regisseur Wytzia Soetenhorst door de ogen van betrokken bestuurders, dorpelingen, ondernemers en de plaatselijke boswachter zien hoe het dorp zich voorbereidt op de meest duurzame race uit de geschiedenis.
Seriemoordenaar Dr. Hannibal Lecter ontsnapte tien jaar geleden uit een zwaar beveiligde psychiatrische inrichting, en geniet van zijn herwonnen vrijheid in Florence.
Wanneer Becky Fuller een baan krijgt bij de slecht bekeken ochtendshow 'Daybreak', besluit zij om het programma in een nieuw jasje te steken door de legendarische tv-presentator Mike Pomeroy aan te nemen.
In het midden van de Tweede Wereldoorlog krijgt het Noorse verzet het vermoeden dat de Duitsers in hun land bezig zijn met het ontwikkelen van een atoombom.
Tobias is te verlegen om Hasna mee te vragen voor een groot schoolfeest. Mees Kees heeft geen tijd om hem helpen, want die probeert angstvallig Marie Louise te ontlopen omdat zij hem een ballonvaart cadeau gedaan heeft.
Hans, een zelfverzekerde en ietwat eigenwijze man, is met zijn gezin op weg naar zijn ouders. Te laat van huis vertrokken en redelijk gestrest begint Hans op de snelweg te bumperkleven achter een wit bestelbusje.
ï»żDankzij een revolutionaire technologie die het beleven van genetische herinneringen mogelijk maakt, kan Callum Lynch (Michael Fassbender) in de huid kruipen van zijn voorvader Aguilar tijdens de 15e eeuw in Spanje.
In het jaar 2100 heeft de mensheid de aarde verlaten en is de planeet voor een groep extravagante wezens. Diep, een avontuurlijke octopus, is de laatste van zijn soort en leeft in de diepte met zijn twee vrienden Evo, een betweterige en onhandige armvinnige, en Alice, een neurotische garnaal.
Het leven vanuit het perspectief van Akram in Sanaa (Jemen). Hij raakte tien jaar geleden zwaar gewond en zijn onderlichaam werd grotendeels geamputeerd.