Er waren op 13-12-2015 15 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Drie wetenschappers verliezen hun baan bij de universiteit van New York, waar ze het occulte bestudeerden. Ze besluiten om zich voortaan te verhuren als spokenjagers (Ghostbusters), en zich bezig te gaan houden met het vangen van allerlei soorten spoken en geesten.
Mees Kees op Kamp is de opvolger van de succesvolste familiefilm van een jaar eerder: Mees Kees. In Mees Kees op Kamp, gebaseerd op het succesvolle boek van Mirjam Oldenhave, volgen we Mees Kees, Tobias en Sep tijdens het kamp met de hele klas.
Verfilming van het oud-Griekse mythologische verhaal. Na de moord op de koning van Thessalië door Pelias, overleeft alleen de zoon van de koning, Jason, die nog een kind is.
Cowboy-pop Woody en speelgoed-astronaut Buzz zijn terug. Woody wordt 'ontvoerd' door speelgoedverkoper Big Al, omdat hij het sluitstuk is van een unieke verzameling speelgoed.
Nu Paul Edgecomb zijn dagen slijt in een bejaardentehuis, kijkt hij terug op zijn leven als gevangenisbewaker op de beruchte death row van de Cold Mountain-gevangenis.
Little Dreams is een korte animatiefilm van Wilkie Branson over de dromen, inspiratie en angsten van dansers. Danser en choreograaf Wilkie Branson knipte voor deze stop motion-film een 4000-tal figuren uit.
Na twee jaar gevangenisstraf lukt het Joss Beaumont eindelijk om te ontsnappen. Als voormalig agent van de geheime dienst was hij belast met de moord op de president van Malawi, toen een politieke revolutie in Frankrijk hem zonder steun ter plaatste achterliet en hij werd verraden aan de autoriteiten.