Er waren op 16-01-2019 10 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
De jonge viking Hiccup woont op het eiland Berk, waar drakengevechten aan de orde van de dag zijn. Tijdens een inwijdingsritueel moet hij bewijzen een waardig opvolger van zijn vader, het stamhoofd, te kunnen zijn.
Een man wordt opgehangen gevonden nadat hij vreselijk is mishandeld. Twee broer, de ene bij de politie, de andere bij de rijkspolitie, worden gedwongen samen te werken.
Oss, jaren '30. Johanna van Heesch (Sylvia Hoeks) is via haar man Ties (Matthias Schoenaerts) verzeild geraakt in ‘de Ossche bende’, die bijna dagelijks samenkomt in haar café.
Now You See Me vertelt het verhaal van vier illusionisten in Las Vegas die een enorme stunt uithalen. In het bijzijn van publiek beroven ze virtueel een bank in Parijs.
Evelyn Salt (Angelina Jolie) is een CIA-agente die ervan wordt beschuldigd een Russische spion te zijn. Wanneer ze op de vlucht slaat komen al haar vaardigheden en haar verleden als geheim-agente goed van pas.
Kevin (James McAvoy), die lijdt aan een meervoudige persoonlijkheidsstoornis, wordt door een van de persoonlijkheden die in hem leeft, aangezet tot het ontvoeren van drie tienermeisjes waaronder de scherpzinnige Casey (Anya Taylor-Joy).
Jaren geleden is het FBI-agent Will Graham gelukt om Hannibal Lecter te ontmaskeren en te overmeesteren. Daarbij raakte hij gewond en ervan overtuigd dat er belangrijkere dingen in het leven zijn, zoals zijn gezin.
Decennia later speelt schoonheid nog altijd een rol bij enkele Blue Book-modellen van toen. Emmeline Snively was eigenaresse van het modellenbureau en ontdekte naast Marilyn Monroe nog talloze andere mannelijke en vrouwelijke modellen.
Het is alweer een jaar geleden dat de vier getalenteerde illusionisten (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco, Lizzy Caplan) het publiek voor zich wonnen en de FBI te slim af waren met hun onvoorstelbare optredens.