Er waren op 19-05-2018 22 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Op zijn laatste dag op zijn werk trouwt marshal Will Kane en is hij van plan om met pensioen te gaan. Maar als er nieuws komt dat de op borgtocht vrijgelaten moordenaar Frank Miller wraak op hem komt nemen, veranderen de pensioenplannen van de marshal...
Sam Flynn, de rebelse zoon van Kevin Flynn, doet onderzoek naar de verdwijning van zijn vader, ooit bekend als 's werelds vooraanstaande gameontwikkelaar.
De knappe vader van Elsa, Hugo, staat op de rand van de financiële afgrond. Wanneer Elsa het hof wordt gemaakt door ridder Bertolt, gelooft Hugo een oplossing te hebben voor al zijn problemen.
Buitenaardse wezens beginnen een invasie tegen de mensheid. Het spektakel begint als reusachtige ruimteschepen naderen en boven enkele grote steden hangen.
Reuben Feffer is doodsbang voor enig risico in zijn leven. Op zijn huwelijksreis wordt hij dan door zijn vrouw, die er met een duikinstructeur vandoor gaat, bedrogen.
'Birdman' vertelt het verhaal van acteur Riggan Thomson (Michael Keaton). Ooit wereldberoemd door zijn rol als een iconische superheld, nu worstelt hij met een toneelstuk op Broadway.
Wanneer Yasin El Amrani na een periode van vrijwilligerswerk in een vluchtelingenkamp in Jordanië spoorloos verdwijnt in de oorlogshel van Syrië, maakt zijn familie in Nederland zich grote zorgen.
De normale samenleving is in verval geraakt. De snelwegen zijn een nachtmerrieachtig decor geworden voor een dodelijk spel tussen een groep criminele motorrijders en een handjevol jonge politieagenten in opgevoerde achtervolgauto's.
Voor zijn successen met Nottingham Forest, waarmee hij in 1979 en 1980 de Europacup I won, beleefde Brian Clough (Michael Sheen) een moeilijke periode van 44 dagen bij Leeds United, die hem aanstellen als nieuwe manager.
Door een nucleaire oorlog is zo'n beetje de hele beschaving verdwenen. Ouder en grijzer geworden zwerft Max (Mel Gibson) door de Australische woestijn.