Er waren op 27-02-2014 9 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op IMDb-score. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
"Call Me Kuchu" gaat over het leven en de dood van de eerste openlijk homoseksuele man in Oeganda. Tijdens de behandeling van een anti-homoseksualiteit wetsvoorstel in het Oegandese parlement, volgt de film David Kato en drie andere activisten.
Boven de Atlantische Oceaan kapen Islamitische terroristen een Boeing 747 op weg naar Washington. Hun leider moet meteen vrijgelaten worden of het toestelontploft in volle vlucht.
Nathalie, Christophe en Joëlle, allemaal midden in een bestaanscrisis, huren een huis aan de Moezel om de zomervakantie door te brengen met Selma, 95 jaar.
Josh gaat voor het eerst naar de universiteit en laat zijn trouwe hond Buddy bij zijn jongere zusje Andrea. In een poging om er een beetje bij te horen, sluit Andrea zich aan bij een honkbalploeg voor meisjes, en het duurt niet lang voordat ze erachter komt dat Buddy ook een behoorlijk goede honkballer is.