Er waren op 30-08-2014 21 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op tijd. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
Een ambitieuze actrice uit een landelijk gebied besluit haar geluk op Broadway te beproeven. Ze wordt verliefd op een succesvolle regisseur, maar hij houdt haar op afstand.
Op een zeereis sluit de Amerikaanse Alec Ramsey vriendschap met een prachtige, zwarte Arabische hengst. Wanneer het schip in een storm terechtkomt, redt het paard Alec van verdrinking.
De meedogeloze mediamagnaat Rod McCain koopt de Engelse Marwood Zoo. Vastbesloten om de ouderwetse, kleine dierentuin om te zetten in een rendabel attractiepark, stuurt McCain zijn sexy marketingmanager en zijn wellustige zoon Vince om orde op zaken te stellen.
De wereldvreemde maar geniale uitvinder Sidney Stratton (Alec Guinness) stelt zijn leven in dienst van de speurtocht naar een onverslijtbare, vuilafstotende synthetische vezel.
Mike Lowrey (Will Smith) en Marcus Burnett (Martin Lawrence) zijn partners bij de Miami politiemacht. Als er een lading drugs uit het politiebureau wordt gestolen hebben ze 72 uur om het terug te vinden voordat de FBI zich ermee gaat bemoeien.
Soldaat Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) ontwaakt in het lichaam van een onbekende man op een pendeltrein naar Chicago die binnen enkele minuten zal ontploffen.
Onopgeloste kwesties tussen vier vriendinnen van de middelbare school komen weer tot leven als de minst populaire van hen, Becky, zich verlooft met een van de meest begeerde vrijgezellen in New York City.
Mike Lowrey (Will Smith) en Marcus Burnett (Martin Lawrence) zijn inmiddels onderdeel van een ultramoderne eenheid die een aanhoudende stroom van aan extacy gerelateerde misdrijven in Miami onderzoeken.
Na een auto-ongeluk raakt regisseur Mateo Blanco zijn zicht en zijn geliefde kwijt. Hij trekt zich terug en werkt onder de pseudoniem Harry Caine aan filmscripts.
Jack Hammond, onterecht veroordeeld tot levenslang voor een bankoverval, ontsnapt uit de gevangenis. Bij een benzinestation ziet hij per toeval twee agenten en raakt in paniek.