Er waren op 31-01-2015 18 films op tv te zien.
De films worden weergegeven in onderstaand overzicht en zijn gesorteerd op IMDb-score. Klik op de titel van een film op tv voor meer informatie en om de trailer te bekijken. Wanneer je de lijst op IMDb-score sorteert zie je direct de beste films bovenaan.
Wat vind jij van de films? Geef je mening onderaan de pagina en laat weten welke film jij gaat kijken.
De film speelt zich af rond het ruimtestation Death Star, dat in staat is om een hele planeet te vernietigen. Luke Skywalker werkt bij z'n oom en tante op de planeet Tatooine, die door Keizerlijke troepen vermoord worden.
In het Wenen van rond 1900 wordt de jonge Edward verliefd op Sophie, een meisje van ver boven zijn stand. In hun jeugd wordt het tweetal uit elkaar gehaald en mogen ze elkaar niet meer zien.
Overdag is hij Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) een geheim agent die feilloos alle spionage-technieken beheerst, 's avonds is hij een brave huisman.
Schilder Vincent Van Gogh is geen gelukkig man. Hij heeft gefaald als predikant in een steenkoolmijn en zijn relaties met vrouwen mislukken keer op keer.
Daniel is de eerste Europese man met Down syndroom die is afgestudeerd aan de universiteit. Als hij een baan bij de Social Service krijgt, ontmoet hij de vrijgevochten collega Laura.
Hoewel Happy droomt van een carriĂšre in het professionele ijshockey, komt hij tot de ontdekking dat zijn slap shot goed is voor een tee-off van 400 yards.
Bob Maconel (Christian Slater) heeft een slechte dag. Hij moet alweer de dag doorbrengen in een piepklein kantoortje, genegeerd door zijn collega's, in een wereld die niet de zijne lijkt.
Frank Perry (Brian Cox) zit al jaren een levenslange gevangenisstraf uit. Wanneer zijn dochter, die hij nauwelijks gekend heeft, ernstig ziek wordt, is Frank vastberaden het goed te maken met haar.
Een ex-politieagent wordt veroordeeld voor een misdaad die hij niet heeft gepleegd. Hij wordt een dag vrijgelaten en gebruikt die mogelijkheid om te vluchten.
Londen, de vroege jaren 60. Levenslange hartsvriendinnen Ginger en Rosa worden volwassen tegen de achtergrond van de seksuele revolutie en de steeds concreter wordende dreiging van een nucleaire oorlog.
Na de beschuldiging van diefstal vliegen de tweelingzusters Hanni en Nanni van school af en worden door hun ouders in het internaat 'Lindenhof' geplaatst.