Beatle

Reacties


Beatle heeft 34 reactie(s) geplaatst.

83 jaar geleden

Ik hou van dit soort films. Clint Eastwood die worstelt met het ouder worden maar geen centimeter opgeeft. De vader dochter relatie, baseball en scouting; het is soms wat voorspelbaar en je krijgt waarop je hoopt, en daar hou ik dus van.

Ik bekijk dit soort films vaak met interesse en met kromme tenen als ik zie hoe een Indiaans volk behandeld werd.
Boeiend en realistisch.

95 jaar geleden

Gomorra vind ik echt een fantastische serie en deze ‘op zich staande’ film was een onverwachts cadeautje en blij dat ik Ciro weer op z’n best bezig zag.
Ik kijk rijkhalzend uit naar een vervolg.

95 jaar geleden

Echt een toffe film die je aan het denken zet wat echt belangrijk is in het leven.
Mooi ook de opmerking van z’n dochter aan het eind van de film dat ze nu weet waar hij zit en hij bovendien weer terug is bij z’n passie voor de lelies.
Aanrader die ik misschien te kort doe met een 9.

86 jaar geleden

De laatste uit een serie van 4 super boeiende films.
Spannend tot de laatste minuut.

De derde uit de Jussi Adler Olsen serie van 4: ik zat net als de andere 2 op het puntje van mijn stoel en kijk uit naar nummer 4.
Echt de moeite waard mits je van dit genre houdt uiteraard.

76 jaar geleden

Ik ben er echt voor gaan zitten; zo veel westerns zie je tegenwoordig niet meer. Was absoluut de moeite waard. Echt een aanrader als je van dit genre houdt.

6 jaar geleden

Ik vond het wel een lekkere serie, lekker ook door al het eten wat langs kwam. Met 2 sterretjes op Netflix twijfelde ik om er aan te beginnen en ik moest duidelijk even door de bezetting heen kijken om niet het idee te krijgen dat ik naar Friends zat te kijken. Duurde 2 afleveringen en toen zat ik er lekker in. Mijn oordeel wordt bepaald door het feit of ik bij de aftiteling gelijk door wil naar een volgende aflevering, dat was zeker het geval en ik ben dan ook benieuwd naar het vervolg want het was een behoorlijke cliffhanger.... maar helaas: er is besloten dat er geen tweede seizoen komt ......

6 jaar geleden

De serie stond al een jaar op m’n watchlist voordat ik me aan de pilot waagde, ben nl niet zo’n SF-fan, maar man! ; ik kon niet meer stoppen met kijken! Het is soms best heftig en wie is nou de ‘good guy’ (of girl ) hier. Te gekke serie en vanaf vandaag serie 6 en elke week uitkijken naar een nieuwe aflevering.