Jakkepoes heeft 868 reactie(s) geplaatst.
Griezelige ervaring. Kijken deze.
Er worden niet veel westerns meer gemaakt maar deze was er weer één die een lekkere sfeer uitademde met prima rolverdeling. John Travolta als Marshall die de boel probeert te redden en Ethan Hawke als gepijnigde vreemdeling zijn prima in vorm en de dames mogen er ook zijn. En ja, wie zo'n lieve hond voor niks doodschiet vraagt er om zeg ik als dierenvriend.
Het verhaal speelt voor een deel in Koh Lipe en in Bangkok, Thailand wat garant staat voor mooie plaatjes. Het verhaal is zoals meestal in dit soort films een kapstok voor de nodige actie en vechtscenes. Jessica Alba is ook leuk om naar te kijken en aangezien hij op RTL7 werd uitgezonden heb ik hem vertraagd gekeken met de reclameblokken die ik daardoor oversloeg. Voldoende vermaak en daarom ook een 6.
De korte horrorfilmpjes van Dylan Clark zijn goede verhaaltjes met best wel heftige scènes hier en daar. Transfigure heeft een goede indruk achtergelaten.
Deze kan ik iedereen aanbevelen. Een realistisch beeld van angstaanjagende gebeurtenissen.
Het was erg slaapverwekkend hoewel het onderwerp wel interessant is. Van mensen die slapend gefilmd worden krijg ik meestal ook een inkak moment.
Het verhaal van Rob Scheepers is voor degenen van rond de 50 zeer herkenbaar. Echt hilarisch werd het nergens maar wel onderhoudend om naar te luisteren. Met zijn one-liners vind ik hem beter tot zijn recht komen.
Het vervolg na 33 jaar viel me enigszins tegen. Het origineel was verrassender en bij het vervolg leunt men op het origineel. De typetjes zijn wel weer redelijk zoals die in de kapperszaak. De aftiteling is ook de moeite van het afkijken waard omdat er bloopers te zien zijn en John Legend is ook nog te zien.
Seizoen 7 is inmiddels te zien op NPO3. Jammer dat Steinar, de opvolger van Gunvald ook al weer wordt vervangen. Verder is het solide Scandinavische krimi.
Een horrorfilm met een kat of katten hebben altijd mijn interesse. Deze korte film is best goed en zet je toch even op het verkeerde been.
De film heeft een leeftijdsbeperking op youtube. Een beetje vreemd omdat het allemaal nou ook weer niet zo heel erg is wat je te zien krijgt. Het monster cakeman is op dreef maar er staan veel heftiger horrors op youtube die je zo kan kijken.
Dit is wel een scary horrorfilmpje. De scenes in de woning zijn effectief en het geluid is ook prima. meestal heb ik een koptelefoon op om het goed te ervaren. Op imdb heeft deze nog geen stem dus daar heb ik ook een 8 gegeven.
Crypt TV serie die in totaal 16 minuten in beslag neemt. Een gezin komt in een nieuw huis te wonen waar het niet pluis blijkt te zij. Voor de horrorliefhebbers zoals ik is het leuk om mee te nemen.
Voor de liefhebbers zend de BBC de funny shorts uit op zaterdagnacht. Er zit soms typische Engelse comedy bij. Deze is ook hilarisch met een dame die ipv vingers, asperges heeft groeien.
Actrice Meghan was wel in haar nopjes met alle aandacht.
Lekkere horrorserie met allemaal korte delen van ruim 3 minuten. Ze staan op youtube en serie 2 ook.
Deze korte horrorfilm is eigenlijk een inleiding. Er kan mooi op worden voortgeborduurd.
Voor de liefhebbers van korte horror is deze wel weer leuk. Het begint heel vreedzaam maar dit is de voorbode van een hoop onheil.
Een heel charmante korte love story met Fantasy elementen. De hoofdpersonen zijn intens verliefd op elkaar maar het lukt ze maar niet om de eerste stap te zetten. Hoe ze bij elkaar komen is erg goed bedacht en leuk uitgevoerd. De speelduur is lekker kort, een minuut of 10 de rest is allerlei aftiteling. Aanrader
Korte horrorfilm van Crypt TV. Voor de liefhebbers staat er een heleboel materiaal op youtube. Ze komen gestaag op de site.
Een leerling en een lerares beginnen met elkaar te rommelen terwijl hij nog 18 is. Dat mag natuurlijk niet in het puriteinse Amerika. Als hun relatie aan het licht komt zijn de poppen aan het dansen. Het verhaal is wat rommelig en er zitten wat tijdsprongen in waardoor ik het net geen voldoende geef.
Een korte horror voor liefhebbers zoals ondergetekende. Een voldoende is hij wel waard.
Mooie korte film met Alan Rickman. Een vertederend verhaal met fantasy elementen.
Hij is te zien op YouTube. Wel leuk bedacht deze korte komedie.
https://m.youtube.com/watch?v=1HouDy6pu9o
Interessante docu die laat zien dat het wel degelijk uitmaakt in wat voor milieu je opgroeit en dat een gezonde levenswijze je beter bestand maakt tegen Covid 19.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV+ HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series