TimBernhard heeft 347 reactie(s) geplaatst.
Meer dan vermakelijke film, sterk vervolg op de vorige Godzilla, nu met Kong. Er zat goeie vaart in, geen seconde verveeld. Je krijgt op zich wat je verwacht. Prima gemaakt, aardige battles, maar het verhaal kon me vanaf halverwege echt niet meer boeien.
Oké het verhaal was zeker niet het beste en de personages zijn dom en onsympathiek. Maar wie gaat er nou een Godzilla film kijken voor de menselijke personages. Ik kijk Godzilla voor de monsters en die mensen kunnen mij een worst wezen. Daarover gesproken. Godzilla was geweldig! Mothra en Rodan zagen er beter uit dan ooit tevoren. De andere monsters zagen er ook fantastisch uit.
Blijft leuk. Babe is een hartverwarmende film die iedereen wel een keer gezien zal hebben, en het is een film met leuke humor, wat dramatische en sentimentele momenten en ook sterke levenslessen. Een echte familiefilm, en James Cromwell is ook perfect gecast als boer Arthur. De dansscene en het laatste gedeelte blijven geweldige momenten. De stemacteurs doen het ook goed, en het is geen wonder dat ik deze film vroeger heb grijsgedraaid. Dat is de magie van Babe.
Mooie actiefilm, met een interessant plot dat je steeds op het verkeerde been zet, waardoor het ook continu boeiend blijft. De choreografie van de actiescènes is prachtig en vlot en alles blijft steeds overzichtelijk. Verder is de artdirection uitstekend: gestileerde indoor omgevingen met felle kleuren, terwijl de outdoor omgevingen meer een rauwe realistische look hebben. Sasha Luss doet het heel goed en is mooi om naar te kijken.
Bizarre film eigenlijk. Het heeft een leuk uitgangspunt, sterk productie design, een stevig tempo en een paar best epische scenes. Maar verhalend schiet het naast het doel. De personages hebben gewoon veel te weinig backstory om te boeien en door de toon van de film voelt alles aan als de finale van een eerdere film die we niet te zien kregen. Visueel is het te indrukwekkend om dit af te doen als slecht, en de worldbuilding komt zeker en vast soms leuk tot uiting. Alleen jammer dat de personages die deze wereld bevolken zo matig uitgewerkt zijn.
Verstand-op-nul-film. Meer valt hier niet van te maken. Aan een behoorlijk tempo gaat het verhaal vooruit en al snel wordt er tegen monsters gevochten. De CGI valt best goed mee, maar het levert geen onvergetelijke monsters op. Daarvoor zijn de designs iets te inwisselbaar. Met Milla Jovovich in de hoofdrol weet je ook wat je kan verwachten. Voor mij betekent dat niet iets positief, maar uiteindelijk draait het toch maar gewoon om het knokken met de monsters, en dat is goed genoeg.
Geweldige film die een heel enkele keer de plank misslaat maar die verder veruit het meeste goed doet, met prima rollen van Vaughn en Johnson, een hilarische rol van Frost en een knappe rol van Jack Lowden als Paige's broer voor een brok in de keel. Natuurlijk is het een grotendeels voorspelbare rags-to-riches-story, maar wanneer het zo goed wordt gedaan en bovendien ook nog eens vanuit zo'n onwaarschijnlijk milieu word ik willoos meegesleept. En de belangrijkste troef is natuurlijk Florence Pugh, die is qua talent en qua veelzijdigheid toch wel hard op weg naar de A-lijst. Vooral fijn dat ik achteraf pas wist dat het gebaseerd is op een echt verhaal.
Tsja, een verhaal verzinnen bij een sandbox game, dat kan niet goed gaan. Gelukkig neemt de film zichzelf ook niet zo serieus, en Jack Black is altijd goed - zo ook hier. Zonder hem was het wel een harde kluif geweest denk ik. Kijkbaar, maar meer ook niet.
Aardige film waarin Hercules in ruil voor goud een leger opbouwt voor de heerser Thracië. Meer dan genoeg actie met een paar redelijk spectaculaire slagvelden. Weinig origineel, maar het kijkt wel gemakkelijk weg en duurt niet te lang. Dwayne Johnson is goed gecast in de titelrol.
Ik heb hem vandaag gezien en is een klassiek anime verhaal maar met iron man. The Punisher en andere marvelhelden Beetje anime stijl getekend, wel ok, maar niet bijzonder.
The Greatest Showman is een film die alles heeft wat een musicalfilm nodig heeft! Het heeft goeie diepe nummers, mooi gezongen door goed uitgekozen acteurs met ieder een eigen unieke stemgeluid. Tegelijkertijd heeft het een mooi diep verhaal. Ik zou zeggen dat er heel veel in zit ook als je de muziek weg zou laten. Het racisme in Amerika, buitenbeentje zijn en wat roem en geld kan doen met een mens. Dit maakt deze film zo bijzonder krachtig. Dit alles maakt dat deze film je niet verveeld van begin tot eind. Een film die dat voor mekaar krijgt is naar mijn idee een superfilm!
Uitstekende verfilming van het gelijknamige boek van Jan Terlouw, dat ik ooit in mijn jeugd heb gelezen maar waar ik de plotdetails van vergeten was. Gelukkig maar, want het verhaal heeft heel wat verrassingen voor de nietsvermoedende kijker in petto. Martijn Lakemeier is prima in de veeleisende hoofdrol; de ontwikkeling die zijn personage doormaakt is knap en overtuigend uitgewerkt. Yorick Van Wageningen heeft een geweldige bijrol. Daarnaast zit de film mooi in elkaar, met heel wat spannende en aangrijpende momenten. Knap ook hoe regisseur Martin Koolhoven een jeugdfilm heeft weten te realiseren die nergens kinderachtig aanvoelt. Sterker nog; Oorlogswinter komt emotioneel harder binnen dan de meeste films binnen het genre.
Ik vond dit filmpje, tegen mijn verwachtingen in, best aardig. Allicht zorgt de wijze van filmen ervoor dat je echt het gevoel hebt onderdeel uit te maken van de joligheid. Toegegeven; de dames gingen wel erg makkelijk uit de kleren (heeft ook zo z'n doel natuurlijk), en de muziek bestaat veelal uit basale hitjes en makkelijke keuzes, maar wat wil je ook. Het was vermakelijk genoeg.
Realistisch oorlogsdrama over de Joodsche Raad en de gang van zaken in de Hollandsche Schouwburg tijdens de Jodenvervolging in 1941/43. De bijdrage van Walter Süskind bij het redden van joodse kinderen was mij al eerder bekend, maar dat het op zo relatief grote schaal gebeurde is nieuw voor mij. Mooie rollen van Jeroen Spitzenberger, Katja Herbers en Karl Markovics.
Voor mij een van de beste (historische ) oorlogsfilms die ik heb gezien. Het verhaal kent iedereen wel natuurlijk, maar de manier hoe deze film is neergezet vond ik gewoon erg gaaf. De film komt wat traag op gang , maar dit komt omdat die basis van het verhaal is die wordt neergezet in het begin. De mooie beelden met de grote veldslagen vindt ik altijd erg mooi om te zien en ik ken hier maar een aantal films van , waarvan ik die kick krijg als ze met hele legers op elkaar af rennen. Dit is daar wel een van. Het acteer werk is prima en de muziek is mooi. Verder vond ik er alles gelikt uit zien en vond ik het een op een gevecht erg spannend .
Er valt genoeg te genieten in dit vervolg op de klassieker Gladiator. Uiteraard kan deze film niet wedijveren met zijn voorganger en staat de kritiek al op voorhand klaar eer je de film gaat bekijken. Toch weet de film te boeien door het gegeven van de volwassen zoon van Lucilla en Maximus wat ik op voorhand niet wist. Ben er blind in gegaan zonder al te veel erover te lezen. De film is vermakelijk en heeft heel wat toffe actiescènes in petto voor de kijker. Soms wel over the top en qua beelden niet overal even goed. De effecten kwamen niet altijd even goed over. Pedro Pascal en Denzel Washington zijn goed op dreef. Ook de jonge keizer Quinn als emperor Geta weet te overtuigen in zijn rol. Helaas kan dat niet gezegd worden van de hoofdrolspeler Paul Mescal als Lucius die een makke indruk geeft. De kolossale muziek van zijn voorganger is ook een gemis in deze film. Ook de dramatiek, het magische ontbreekt. Conclusie : zonder al te veel vergelijkingen te maken met de klassieker is deze film meer dan degelijk en weet de kijker te entertainen met een leuke Washington die zich duidelijk amuseert in deze film.
Prima rampenfilm op een cruiseschip. De special effects zien er goed uit en regisseur Pedersen is een ervaren rot in het vak. Het acteerwerk is, zeker voor dit soort film, meer dan degelijk. Zeker Russell, Rossum en Dreyfuss doen het goed. Dat het verhaal voorspelbaar is, en je precies weet wie er doodgaat en wanneer, neem ik dan graag voor lief. Poseidon wil de kijker vermaken, en daar slaagt de film zeker in.
Geslaagde film, die vooral in het eerste gedeelte ontroert zonder over sentimenteel te zijn. In de tweede helft zakt de film helaas wat weg omdat er te veel aandacht word besteed aan het nevenverhaal over een boevenbende, waardoor je het idee krijgt te kijken naar een iets te gewelddadige kinderfilm. Maar al met al een onverwacht prettige zit. Het verhaal (is ook een eerbetoon aan oorlogshonden).
Eersteklas special effects in dit mysterieuze Zuid-Koreaanse drama over een vloedgolf die de wereld bedreigt, maar gaandeweg lopen plot en personages vast en schildert de film zichzelf in dezelfde hoek. De scifiction-aspecten zijn helaas niet de meest interessante elementen van de film. Tevens komt het halverwege tot een spectaculaire climax, waarna de film dit niveau niet meer weet te halen. Richting het einde zeurt alles vervolgens maar een beetje door. Jammer, want bij vlagen is dit op visueel vlak behoorlijk imposant. Ik was ook onder de indruk van Kim Da-mi, en meestal ben ik geen al te grote fan van klagende kleine kinderen in een film, maar ik vond de prestatie van de kleine Kwon Eun-seong echt werkelijk fantastisch. Hij was op geen enkele fout te betrappen.
Aardige film waarin een stadje wordt opgeschrikt door een tsunami vanwege een hevige storm. Een vrij standaard opbouw voor deze rampenfilm waarbij de haai een prima aanvulling is. Het ziet er allemaal best goed uit, maar water blijft toch lastig voor cgi. Een gemakkelijke wegkijker die zeker niet te lang duurt en soms lekker lomp uit de hoek komt, maar veel meer dan dat ook niet.
Vermakelijke film voor jong en oud. Het verhaal is eenvoudig, maar wordt leuk gebracht. Men zorgt er voor dat 4 verhaallijnen samenkomen tot een geheel. Dat werkt prima. De film kent de nodige humor, ook voor volwassenen valt er genoeg te lachen. Richting het eind wordt het nog behoorlijk spannend ook. Visueel ziet de film er ook goed uit met een prima soundtrack. Prima familiefilm waarbij niemand zich verveelt. prima 2e deel die ik zelfs beter vond dan de 1e film.
Vrolijke animatiefilm, niet bijster origineel, maar wel gewoon leuk. De stemmencast is prima en de film is fraai en kleurrijk vormgegeven. De plot is aan de dunne kant en sporadisch is de humor wat flauw, maar gelukkig blijft de boel net op de rails, mede door het hoge tempo.
Normaal gesproken ben ik erg fan van Ferrel, dat hoofd van Ferrell blijft zo grappig ik vind het persoonlijk een erg leuke acteur en ik geniet vaak erg van zijn films, zoals het natuurlijk ook hoort. Toch kon deze film mij niet echt bekoren vooral de setting vond ik gewoon slecht. De special effects, dat was echt niet best, Qua verhaal was de film prima en het concept was leuk. Gewoon voor 1 keer is hij leuk.
Dit viel niet mee helaas. Enkel een glimlach met dat wilde zwijn. Voor de rest was het erg armoedig en totaal niet grappig. Het had denk ik al gescheeld als er wat meer budget was gestoken in die slang.
Redelijke horrorfilm. Het verhaal heeft niet heel veel om armen maar is onderhoudend genoeg. De uitwerking is aardig geslaagd maar slaat op wat vreemde flashbacks en slomo’s de plank soms wel mis. Buiten dat is het een spannende film met voldoende actie. Richting het einde weet Boyle er nog een redelijke geslaagde emotionele lading aan te geven wat zelden treffend is in dit genre maar hier de kijker best weet te raken. Op het acteerwerk is verder niks aan te merken met een talentvolle Williams.
Meer nieuws
Netflix Pathé Thuis Disney+ Prime Video CANAL+ NPO Start Apple TV HBO Max Viaplay Videoland Cinetree Film1 CineMember Picl SkyShowtime MUBI
Meer beoordelingenReacties Populaire filmsPopulaire series
Meer populaire films
Meer populaire series