chiel1971

Reacties


chiel1971 heeft 3693 reactie(s) geplaatst.

5 • 1 jaar geleden

Prima cast, maar wat een saaie film...gaap

6 • 1 jaar geleden

Heerlijk over de top, slecht en daardoor vermakelijk en grappig. Ik heb me er wel mee vermaakt.

5 • 1 jaar geleden

Werkelijk geen al te beste film, ondanks de terug keer van de cast uit de eerste film. Erg vaag allemaal, totaal niet spannend ook.

6 • 1 jaar geleden

Best een leuke film, duurt wat te lang waardoor mijn aandacht wat verslapte. Maar hier zitten best wat leuke grappen in, al met al best een leuke film.

8 • 1 jaar geleden

Boeiend en interessant, blijft toch een schandalige geschiedenis...

8 • 1 jaar geleden

Goede documentaire, en vooral een interessant inkijkje in deze wereld.

5 • 1 jaar geleden

Een nogal gedateerde en foute leuke horror film, duidelijk gemaakt tijdens de 3D hype.

5 • 1 jaar geleden

Wat een saaie film, zal aan mij liggen. Kwam er met moeite doorheen. Wel goed geacteerd.

7 • 1 jaar geleden

Boeiende docu om dit zo te zien door de ogen van een emigrant..

5 • 1 jaar geleden

Middelmatige film, het musical gedeelte spreekt me niet echt aan. Goed verhaal wel, maar toch was het net niet voor mij.

7 • 1 jaar geleden

Spannende en goede film met een top cast, mooie beelden alhoewel je de trucage nu toch wel wat duidelijk kan zien tijdens de actie scenes.

5 • 1 jaar geleden

Slaapverwekkende saaie film, inderdaad duidelijk een toneelstuk bewerking.

7 • 1 jaar geleden

Top cast, aardige film. Niet heel spannend of pakkend. Vooral de moeite waard door de cast idd.

6 • 1 jaar geleden

Niet echt een origineel gegeven, maar verder een prima vermaak film waarin je je toch afvraagt: wie zal het zijn?

5 • 1 jaar geleden

Niet mijn smaak, iets te sadistisch. Wel dapper en knap dat je zo'n Nederlandse productie kan maken.

Niet al te best. Chaotische script, wel interessant vanwege de aanwezigheid van Christopher Lee.

5 • 1 jaar geleden

Niet bepaald een originele horror film, maar wel ok..

Je bedoelt het album Nebraska neem ik aan?

Wauw, wat een mooie persoonlijke en intense film. Voor wie maar een beetje interesse heeft in wat Bruce drijft, wie hij is: ga deze film zien. Überhaupt een hele mooie productie met prachtige beelden van de jaren en 80 en meer dan uitstekend acteerwerk. Ik ben zelf echt onder de indruk van deze film, heel erg mooi.

8 • 1 jaar geleden

Wat jullie zeggen klopt helemaal... en idd laat the day after dat zien, lang geleden dat ik die gezien heb..

8 • 1 jaar geleden

Goede Ghost movie! Erg spannend, goed gespeeld en een goed verhaal. Goede film!

8 • 1 jaar geleden

Hele goede spannende film, jammer van het einde. Maar ook wel begrijpelijk denk ik. Het is alleen wel, je werkt ergens naar toe..en dat komt dan niet. Maar goed, toch een 8 omdat hij verder super spannend en goed is.

5 • 1 jaar geleden

Een vrij bloederige en gore horror, maar wel ok in zijn genre

5 • 1 jaar geleden

Aardige ghost movie, horror is t net niet vind ik. Wel leuk gedaan, irritant camera werk soms. Maar in het totaal genomen een voldoende

6 • 1 jaar geleden

Prima horror/thriller. Vooral ook omdat dit een kleine productie was, zeker de moeite waard.